• تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۲ | کد خبر : 33287
 • به گزارش وعده صادق ،پانزدهین جشن مدیران تولید سینمای ایران شب گذشته با حضور چهره های  هنری، سیاسی و مدیران تولید سینمای ایران برگزار شد.

  کامران ملکی که اجرای این مراسم را برعهده داشت، در ابتدای این مراسم گفت: همه ما خوب می‌دانیم که سینمای ایران که هم در عرصه داخلی و همچنین بین‌المللی خوب عمل می‌کند و می‌درخشد، مدیون زحمات افراد زیادی است که در این میان مدیران تولید سینمای ایران سهم به‌سزایی در آن دارند و مثل چرخ زیرین آسیاب همه فشارها را تحمل می‌کنند تا یک پروژه سینمایی به سامان برسد.

  وی  افزود: شاید باید سینمای ایران برای افراد این صنف مراسمی را برگزار کند که امیدواریم این امر محقق شود. همچنین خبری در چند روز گذشته مبنی‌بر درگذشت یکی از همکاران خوب‌مان خاطر همه ما را آزرده کرد. ناصر برهان آزاد فردی بود که در عرصه فعالیت‌های دانشگاهی هم شناخته شده بود.

  چمران، رئیس شورای شهر تهران هم در این مراسم گفت: تشکر می‌کنم از عزیزانی که دراین مجلس حضور به عمل آورده‌اند تا  از پرتلاش‌ترین افراد در پشت صحنه سینما تقدیر شود؛ امیدوارم سینماهای کشور روز به روز پر رونق‌تر شود.

  سردار مهدی ربانی معاون عملیات سپاه پاسداران در این مراسم اظهار کرد: خداوند را شاکرم هستم که این فرصت را من داد تا در این مراسم حضور پیدا کنم و از کسانی در سینمای ایران تشکر کنم که کمتر در چشم مخاطبان سینما شناخته شده‌اند.

  وی با اشاره به اکران فیلم سینمایی«ایستاده در غبار» گفت: افتخار من این است که در سنین جوانی در کنار حاج احمد متوسلیان حضور داشتم. بسیار تشکر می‌کنم از تهیه‌کننده، کارگردان و تمامی عوامل فیلم «ایستاده در غبار» برای ساخت چنین فیلم ارزشمندی که یاد و خاطر احمد متوسلیان را در ذهنها زنده کرد.

  در ادامه این مراسم با یادی از مرحوم برهان آزاد از معصومه وافری مسئول دفتر خانه سینما، علی واجد سمیعی، مقصود جباری، محمد طلوع و حمید مدرسی به عنوان پیشکسوتان عرصه مدیران تولید تقدیر به عمل آمد که هر کدام در صحبتهای خود از انجمن مدیران تولید سینما و خانه سینما تشکر کردند.

  در پایان این مراسم از محمود محمدطائمه مدیر تولید فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» به خاطر تولید این پروژه تقدیر به عمل آمد. این جایزه توسط سردار مهدی ربانی و علی قائم مقامی مدیر تولید سینما اهدا شد.

  مهدی چمران، سردار مهدی ربانی، مصطفی کواکبیان، شیخ لَر رئیس دفتر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، خانواده سرلشکر خلبان شهید شیرودی، سید علی قائم مقامی، حسن آقا کریمی و حبیب اسماعیلی، منوچهر محمدی، محمد بزرگ نیا، محمد مهدی عسگرپور، محمد رضا مویینی، حسن حسن دوست، علیرضا زرین دست، جهانگیر الماسی، فخرالدین صدیق شریف، ناصر عنصری، ابراهیم مختاری، ابراهیم فروزش، اصغر هاشمی، قربان محمد پور، سعید سعدی، غلامرضا موسوی، محمود موسوی نژاد، دانش اقباشاوی، مجتبی امینی، حسین محب اهری، پرویز صفری، یوسف صمد زاده، اصغر و محمد بانک، سعید سهیلی و کاظم راست گفتار و مسعود اطیابی از جمله چهره هایی بودند که این مراسم حضور داشتند./تسنیم

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار