رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۱ | کد خبر : 33446
 • رسانه‌های اتریش از احتمال خروج این کشور از اتحادیه اروپا خبر می‌دهند

  به گزارش وعده صادق ؛ رسانه های اتریش اعلام کردند احتمالا این کشور هم درباره ماندن آن در اتحادیه اروپا یا خروج از آن، همه پرسی برگزار خواهند کرد.

  به گزارش شبکه تلویزیونی راشا تودی، گمانه زنی ها درباره ماندن یا خروج اتریش از اتحادیه اروپا در پی انتخابات ماه می در این کشور که احزاب و جریان های مخالف اتحادیه اروپا در آن موفق شدند اکثریت آرا را کسب کنند تشدید شده است.
  بر اساس این گزارش، نوبرت هوفر نامزد حزب آزادی اتریش در انتخابات نخست وزیری این کشور در مصاحبه با شبکه راشا تودی گفت من امیدوارم ما در کشورمان نیازی به برگزاری همه پرسی درباره ماندن یا خروج کشورمان از اتحادیه اروپا نداشته باشیم و اتحادیه اروپا در مسیری مثبت توسعه بیابد. اما من متقاعد شده ام که مردم اتریش عضویت ترکیه را در اتحادیه اروپا نخواهند پذیرفت، زیرا عضویت ترکیه در اتحادیه اروپا به کاهش قدرت اتریش در این اتحادیه منجر خواهد شد.
  نامزد حزب آزادی اتریش در انتخابات نخست وزیری این کشور درباره رای اکثریت مردم انگلیس به خروج از اتحادیه اروپا هم گفت من به رای مردم انگلیس در این خصوص احترام قائل هستم. روند دمکراتیک باید محترم شمرده شود. اما خروج انگلیس از اتحادیه اروپا درسی هم داشت که باید آن را بیاموزیم. آن هم این است که اروپا متعلق به مردم است نه به بوروکرات ها. این بدان معنا است که ما به توافقات بهتری نیاز داریم و باید تمایز صریحی بین قدرت اتحادیه اروپا و اعضای آن ایجاد کنیم. شهروندان اروپا هم باید در این روند نقش داشته باشند.
  نامزد حزب آزادی در انتخابات نخست وزیری اتریش در ادامه گفت فکر می کنم مساله مهاجرت نقش مهمی در تصمیم مردم انگلیس مبنی بر خروج از اتحادیه اروپا داشته است. به نظر من کشورهای اروپایی خودشان می توانند درباره اعطای مجوز به افراد برای ورود به کشورهای شان و استفاده از منافع زندگی در این کشورها تصمیم گیری کنند. برای من به هیچ وجه قابل قبول نیست که به افراد غریبه ای که وارد یک کشور می شوند همان حق و حقوق و امتیازاتی داده می شود که به شهروندان اصلی که تمام عمر خود را در آن کشور گذرانده اند داده شده است./ صدا و سیما

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار