رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۰ | کد خبر : 33516
 • حماس آزادی ۵۰ اسیر را پیش شرط تبادل اسرا قرار داد

  به گزارش وعده صادق، روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت امروز دوشنبه به نقل از یک مسئول صهیونیست گزارش داد که حماس خواهان انجام «معامله شالیت ۲» و آزادی هزاران اسیر دیگر است.

   

  به گفته این مسئول صهیونیست، حماس درخواست کرده است که پیش از آغاز مذاکرات تبادل اسرا، ۵۰ اسیری که ارتش رژیم صهیونیستی در سال ۲۰۱۴ به دنبال ربودن شدن و سپس قتل ۳ شهرک نشین بازداشت کرده است، آزاد نماید.

   

  وی افزود که اسرائیل از طریق طرف های میانجی به جنبش حماس اعلام کرد که آمادگی پرداخت بهای سنگین در تبادل اسرا را ندارد.

   

  این مسئول صهیونیست در ادامه تصریح کرد که هر گونه ارتباط دادن بین توافق ترکیه و اسرائیل به مسئله مذاکرات برای آزادسازی اجساد و شهروندان اسیر اسرائیلی در نزد حماس، صحت ندارد و این دو هیچ ارتباطی به یکدیگر ندارند.

   

  اخیراً دفتر «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در بیانیه ای کوتاه از تلاش  برای بازگرداندن اسرای اسرائیلی در نوار غزه خبر داد و البته اشاره ای به جزئیات این تلاش ها نکرد.

   

  در این بیانیه آمده است: اسرائیل بی وقفه به تلاش‌های علنی و سری خود برای بازگرداندن «اورون شائول» و «هدار گولدین» دو نظامی اسرائیلی و نیز دو شهروند اسرائیلی به اسارت گرفته شده در نوار غزه ادامه می دهد.

   

  دفتر نتانیاهو بدون اشاره به جزئیات این تلاش‌ها تاکید کرد: اسرائیل هرگز تا اتمام مأموریت خود این تلاش‌ها را متوقف نخواهد کرد.

   

  رژیم صهیونیستی در سال ۲۰۱۴ بدون پایان جنگ علیه نوار غزه در ابتدا اعلام کرد که شائول و گولدین دو نظامی این رژیم به قتل رسیده اند اما اخیرا وزارت جنگ این رژیم اعلام کرد که این دو نظامی به اسارت گرفته شده اند.

   

  وزارت جنگ رژیم صهیونیستی مدعی است که هدار گولدین در جنگ غزه کشته شده اما جسد وی در غزه گروگان گرفته شده است و ارون شائول نیز در این جنگ کشته شد و مشخص نیست جسد وی کجاست.

   

  علاوه بر این دو نظامی، رژیم صهیونیستی اعلام کرده است که دو تبعه این رژیم که از اتیوپیایی الاصل است به صورت غیر قانونی وارد نوار غزه شده و توسط جنبش حماس به اسارت گرفته شده اند.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار