رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۴ | کد خبر : 33570
 • جمع پول‌های دریافتی مدیران از اختلاس ۳ هزار میلیاردی بیشتر است

  به گزارش وعده صادق،بهروز صفریان در مورد انتشار فیش های نجومی حقوق برخی از مدیران تصریح کرد: جمع پول های دریافتی مدیران از اختلاس ۳ هزار میلیاردی بیشتر است.

  وی با اشاره به اینکه ریشه فیش های نجومی عدم ساده زیستی است، بیان داشت: بنابر احادیث معصومین علیهم السلام و کلام امام خمینی و رهبری یکی از مشخصه های مسئولان نظام اسلامی، ساده زیستی است، اما چه شد که این ساده زیستی مدیران به فیش های نجومی رسید؟

  این فعال دانشجویی ادامه داد: وقتی همان نامزد ریاست جمهوری که قبل از انتخابات می گفت کشور مدیر می خواهد و نه خادم، رئیس جمهور شد و وقتی وزیر دادگستری در روز رأی اعتمادش در مجلس گفت که میل ها خیلی مهم نیست و حیف ها هستند که باید جلویشان گرفته شود و وقتی هنوز مسئولان دولتی، این فیش های نجومی را یک خطای مدیریتی صرف تلقی می کنند باید احتمال داد که همچنان این عارضه مرتفع نگردد.

  بهروز صفریان  خاطر نشان کرد: اخیرا آقای وزیر بهداشت در مورد افشای فیش های حقوقی نطقی بیان کردند که در جواب ایشان باید گفت:‌آقای قاضی زاده هاشمی آن شمشیری که بر پیکر انقلاب ضربه میزند، حقوقهای چند ۱۰ و چند ۱۰۰ میلیونی است چرا که مدیران مرفه با حقوقهای کلان و زندگی های اشرافی بدترین زخم را هم به لحاظ شیوه مدیریت و هم از نظر اعتباری بر پیکر جامعه و انقلاب وارد می کنند.

  وی  افزود: آقای قاضی زاده هاشمی! از آنجا که ظاهراً دلسوز انقلاب هستید از شما می پرسم، چطور در حالی که حضرت امام خمینی(ره) از سپردن مسئولیت به طبقات مرفه نهی می کردند، می توان پذیرفت که برخی مسئولان بر سر سفره بیت المال فربه و مرفه شوند؟

  این فعال دانشجویی  اظهار داشت: این که شما این حقوقها را تحت این عنوان که قانونی هستند توجیه می کنید خود عذر بدتر از گناه است، چرا که ساختن بستر قانونی و نهادینه کردن و توجیه نمودن این رفتار زشت از خود این حقوق های نجومی است. این که مدیران کشور برای خودشان و دوستانشان، هر برداشت دلخواهی از بیت المال را مباح و حلال کنند یک ایراد شخصی نیست که شایسته پوشیدگی و توجیه باشد، این کار دست کردن یواشکی در جیب ملت است.

  وی خطاب به وزیر بهداشت گفت:  اگر قرار است این کشور سلامت اداری و شفافیت اقتصادی را تجربه کند مطمئناً با مدیرانی که از همان ابتدا در خصوص شفافیت حقوق خود مشکل دارند قابل تصور نیست، بدانید که اگر مدیران و مسئولان تنها مشکلات سرمایه داران را درک کنند و بویی از مشکلات طبقات ضعیف و متوسط نبرده باشند، مسیر حرکت شان تنها در جهت حل مشکلات طبقات مرفه خواهد بود.

  وی بیان داشت:  آقای وزیر! شما به اسم اخلاق، مرتکب ذهن خوانی و سپس تهمت شده اید و منتقدان و افشاکنندگان این فیش‌های نجومی را دنبال کننده منافع سیاسی خواندید در صورتی که حتی اگر افشای واقعیتی به اسم فیش‌های نجومی از بیت المال گناه هم باشد، بازهم به مراتب قابل پذیرش تر از تهمتی است که با ذهن خوانی مرتکب شده اید. آقای وزیر از منتقدان خواستید که کفران نعمت نکنند، ولی بدانید که کفران نعمت را کسانی می‌کنند که نمک انقلاب را می‌خورند و نمکدان آن را می‌شکنند.

  صفریان ادامه داد: کسانی که از اعتبار نظام استفاده می‌کنند و برای نظام بی اعتباری می آورند همان ها هستند که کفران نعمت می‌کنند و کسانی که با مطالبه گری و دلسوزی، حفظ و رعایت آرمانهای انقلاب و امام و رهبری را مطالبه میکنند و ریسک عدول از این آرمان ها و ریشخند به نظام، انقلاب و مردم را بالا می برند به حفظ نظام کمک می‌کنند.

  خبر دانشجو

   

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار