رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۶ | کد خبر : 33575
 • حاشیه مصاحبه‌های شهردار /دوربین در اولویت است/خبرنگاران درجه یک و دو

  به گزارش وعده صادق ؛ شهردار تهران تاکنون به ندرت نشستی خبری با خبرنگاران برگزار کرده است. معمولا وی در حاشیه برنامه ها به سوالات و ابهاماتی که خبرنگاران در طول هفته دارند پاسخ می دهد اما همه خبرنگاران فرصت پرسش خود را از شهردار تهران ندارند.

  رسم است که در حلقه نخست خبرنگاران صدا و سیما و رادیو حضور دارند و خبرنگاران مکتوب با فاصله زیادی از شهردار تنها می توانند با فریاد شهردار تهران را متوجه خود کرده و پرسش خود را مطرح کنند. این اتفاق خوش در زمانی می افتد که شهردار تهران تمایل دارد به سوال همه خبرنگاران پاسخ دهد در غیر این صورت سوالات خبرنگاران تصویری پایان دهنده مصاحبه در جمع شهردار تهران است.

  به جز این تبعیض آشکار میان خبرنگاران تصویری و مکتوب شرایط در جمع خبرنگاران شهردار مناسب نیست. با وجود آنکه مدتی است تریبونی برای قرار گرفتن شهردار قرار دادند اما همچنان ازدحام و شلوغی مانع شنیدن سخنان شهردار می شود محافظان وی نیز با خبرنگاران برخورد مناسبی ندارند. این را اضافه کنید به مردمی که تنها فرصت دادخواهی خود را در حاشیه همین پروژه ها می دانند و می خواهند هر طور شده خود را به شهردار برسانند و دردها و بلاتکلیفی هایشان را به گوش وی برسانند.

  در برنامه امروز صبح شهردار تهران برنامه ریزی شده بود که هیچ خبرنگاری از شهردار سوال نپرسد در حالی که خبرنگار صدا و سیما برای پاسخ به پرسشش به دفتر شهردار دعوت شده بود در برابر اصرار خبرنگاران برای پاسخ به یک سوال در خصوص چرایی جابجایی مدیران در شهرداری، شهردار اعلام کرد که این دلایلش را در سخنرانی گفته است، بعد از آن وظیفه محافظان شهردار آغاز شد و خبرنگاران را از وی دور کردند به این بهانه که شهردار حق دارد هر زمان که تمایل دارد سخن بگوید در حالی که یک مدیر وظیفه پاسخگویی به رسانه ها که نمایندگان افکار عمومی هستند را دارد.

  همچنین در برنامه امروز هیچ کدام از معاونین جدید که جابجا شدند در خصوص برنامه های خود برای حوزه فعالیت جدید خود سخنی نداشتند تا با خبرنگاران بیان کنند و این نشانه عدم تسلط، برنامه ریزی درحوزه های جدید فعالیت شان بود. همچنین در برنامه امروز تعداد محدودی از اعضای شورا حضور داشتند. عبدالمقیم ناصحی، محمد حقانی، احمد مسجدجامعی، اقبال شاکری اعضای شورایی بودند که در این برنامه حاضر بودند./ مهر

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار