کرملین روسیه مسکو

تنها سرایدار کرملین باقی مانده است

آمریکا دیگر نمی تواند روسیه را تحریم کند

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۶ | کد خبر : 33575
 • به گزارش وعده صادق ؛ شهردار تهران تاکنون به ندرت نشستی خبری با خبرنگاران برگزار کرده است. معمولا وی در حاشیه برنامه ها به سوالات و ابهاماتی که خبرنگاران در طول هفته دارند پاسخ می دهد اما همه خبرنگاران فرصت پرسش خود را از شهردار تهران ندارند.

  رسم است که در حلقه نخست خبرنگاران صدا و سیما و رادیو حضور دارند و خبرنگاران مکتوب با فاصله زیادی از شهردار تنها می توانند با فریاد شهردار تهران را متوجه خود کرده و پرسش خود را مطرح کنند. این اتفاق خوش در زمانی می افتد که شهردار تهران تمایل دارد به سوال همه خبرنگاران پاسخ دهد در غیر این صورت سوالات خبرنگاران تصویری پایان دهنده مصاحبه در جمع شهردار تهران است.

  به جز این تبعیض آشکار میان خبرنگاران تصویری و مکتوب شرایط در جمع خبرنگاران شهردار مناسب نیست. با وجود آنکه مدتی است تریبونی برای قرار گرفتن شهردار قرار دادند اما همچنان ازدحام و شلوغی مانع شنیدن سخنان شهردار می شود محافظان وی نیز با خبرنگاران برخورد مناسبی ندارند. این را اضافه کنید به مردمی که تنها فرصت دادخواهی خود را در حاشیه همین پروژه ها می دانند و می خواهند هر طور شده خود را به شهردار برسانند و دردها و بلاتکلیفی هایشان را به گوش وی برسانند.

  در برنامه امروز صبح شهردار تهران برنامه ریزی شده بود که هیچ خبرنگاری از شهردار سوال نپرسد در حالی که خبرنگار صدا و سیما برای پاسخ به پرسشش به دفتر شهردار دعوت شده بود در برابر اصرار خبرنگاران برای پاسخ به یک سوال در خصوص چرایی جابجایی مدیران در شهرداری، شهردار اعلام کرد که این دلایلش را در سخنرانی گفته است، بعد از آن وظیفه محافظان شهردار آغاز شد و خبرنگاران را از وی دور کردند به این بهانه که شهردار حق دارد هر زمان که تمایل دارد سخن بگوید در حالی که یک مدیر وظیفه پاسخگویی به رسانه ها که نمایندگان افکار عمومی هستند را دارد.

  همچنین در برنامه امروز هیچ کدام از معاونین جدید که جابجا شدند در خصوص برنامه های خود برای حوزه فعالیت جدید خود سخنی نداشتند تا با خبرنگاران بیان کنند و این نشانه عدم تسلط، برنامه ریزی درحوزه های جدید فعالیت شان بود. همچنین در برنامه امروز تعداد محدودی از اعضای شورا حضور داشتند. عبدالمقیم ناصحی، محمد حقانی، احمد مسجدجامعی، اقبال شاکری اعضای شورایی بودند که در این برنامه حاضر بودند./ مهر

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  گواهی ترخیص خودرو در گمرک الکترونیکی‌ شد استقبال مردم از «سلطانعلی،نخستین سفیر ولایت» عکس/ تیونینگ سمندی که شبیه بوگاتی شد حریق گسترده در ناصر خسرو تصاویر منتخب نشنال جئوگرافیک + ۱۰ عکس امیر عبداللهیان: حضور مستشاران نظامی ایران در کشورهای منطقه، کمک مؤثری در مبارزه با تروریسم است شمخانی: اربعین حسینی باید به نهضت ضد ظلم تبدیل شود ۸ هزار موشک آماده شلیک در کشور وجود دارد/ هیچ متجاوزی را رها نخواهیم کرد/ گزینه نظامی در مقابل ایران حتی زیر میز هم قرار ندارد برای مردم مسائل اقتصادی و معیشتی در اولویت است/ روحانی باید تغییرات را در حوزه اقتصادی صورت می‌داد کری: اوباما برجسته‌ترین رئیس‌جمهور تاریخ آمریکاست/جهان به مراتب پیچیده‌تر از دوران جنگ سرد است امر به معروف می‌تواند جلوی تصرف فکرها و باورها را بگیرد تاییدیه رگولاتوری به ۲۶ کالای مخابراتی/صدور مجوز برای ۳ مدل آیفون  ۹۰۰ داعشی در موصل کشته شدند عکس/ حضور سرلشکر سلیمانی در منزل شهید مصطفی صدرزاده انهدام باند زورگیری خشن از مشتریان بانک ها + عکس دکتر حسن هاشمی در کنار داروسازان جوان در الجزایر/ شهرام قائدی ونقشی غیر کمدی در کار جدیدش/ حسین ماهینی: شدیم چهل میلیون و یک نفر خراسان رضوی زمینه های بسیار برای توسعه مناسبات با کره جنوبی دارد تراکتورسازی فاتح دربی تبریز شد برای مردم مسائل اقتصادی و معیشتی در اولویت است/ روحانی باید تغییرات را در حوزه اقتصادی صورت می‌داد/ امید است رئیس جمهور مطالبه مردم را بشنود ​قیمت خانه در تهران افزایش یافت/ متوسط هر متر ۴٫۴ میلیون