رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۴۱ | کد خبر : 33986
 • هماهنگ کننده سازمان ملل متحد در ایران مطرح کرد:

  آمادگی سازمان ملل برای کمک به حل مسئله گرد و غبار در ایران

  به گزارش وعده صادق،گری لوئیس اظهار داشت: نتیجه پیگیری‌های که جمهوری اسلامی ایران در خصوص مسئله گرد و غبار در سطح بین الملل انجام داده منجر به صدور قطعنامه‌هایی شد و مورد اجماع کشورها قرار گرفت.

  هماهنگ کننده سازمان ملل متحد در ایران افزود: پیگیری‌های ایران سبب شد فضای لازم برای همکاری و اقدامات بعدی در سطح منطقه‌ای و بین المللی در حوزه مقابله با گرد و غبار بوجود آید.

  لوئیس همچنین بیان کرد: به عبارت دیگر شروع اقدامات در حوزه مقابله با پدیده گرد و غبار با ایران بوده و مصوباتی از سوی مجموعه کشورهای سازمان ملل متحد نیز صورت گرفت.

  این مسئول اظهار کرد: ایران با پیگیری‌های خود زمینه را برای برجسته کردن این موضوع در سطح بین الملل ایجاد و موجبات همکاری کشورها را فراهم کرد.

  لوئیس افزود: دفترهایی در بسیاری از کشورها داریم و تلاش ما این است که کمک‌ها و مساعدت‌هایی به عمل آوریم و کشورهایی را که اقداماتی از طریق وزارت خارجه انجام دادند کمک کنیم.

  وی بیان کرد: ارزیابی‌هایی که ما در این خصوص انجام دادیم در زمینه تالابها و بقیه اکوسیستم‌ها می‌تواند کمکی به کشورها کند و به دلیل اینکه ‌منشا این گرد و غبارها خارجی است در اصل همکاری میان ایران و کشورهای منطقه را می‌طلبد.

  هماهنگ کننده سازمان ملل متحد در ایران افزود: ما به عنوان سازمان ملل آمادگی داریم که برای حل موضوع گرد و غبار در ایران و جهان کمک کنیم.

   

   

  مهر

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار