امیر توکلیان:می خواهم بدانم چرا به زن و بچه ام ناسزا گفتند

0 0

مربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: بنده و همکارانم سالهاست که برای پرویز هادی زحمت کشیده ایم و اصطلاحأ او را تر و خشک کرده ایم؛ اما متأسفانه برادران این کشتی گیر پاسخ زحمات ما را اینگونه دادند.

به گزارش وعده صادق:مربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: بنده و همکارانم سالهاست که برای پرویز هادی زحمت کشیده ایم و اصطلاحأ او را تر و خشک کرده ایم؛ اما متأسفانه برادران این کشتی گیر پاسخ زحمات ما را اینگونه دادند.

امیر توکلیان مربی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در رابطه با حواشی بعد از مسابقه کمیل قاسمی و پرویز هادی به خبرنگار کاپ گفت: پس از دیدار قاسمی و هادی مقابل در خروجی خانه کشتی در انتظار آژانس بودم تا به فرودگاه بروم که برادران پرویز هادی ضرباتی را به کمرم وارد ساختند و شروع به فحاشی کردند.

وی در پاسخ به این سوال که چرا به شما حمله کرده و فحاشی کردند گفت: من مربی سنگین وزن های تیم ملی هستم و احتمالأ ناراحتی آن ها نیز به همین دلیل بوده است؛ اما می خواهم بدانم چرا به زن و بچه ام ناسزا گفتند؟ مگر ما کسی را به ناحق انتخاب کردیم؟ مگر انتخابی برگزار نکردیم تا حق به حقدار برسد؟ خدا را شکر داوری هم هیچگونه مشکلی نداشت، پس این همه فحش و ناسزا برای چه بود؟ من به عنوان مربی تیم ملی و برای اینکه ارزش های این رشته ورزشی زیر سؤال نرود، هیچگونه پاسخی به هتاکان ندادم تا شاید اندکی از میزان عصبانت و ناراحتی شان کاسته شود.

نایب قهرمان مسابقات جهانی سال ۲۰۰۱ صوفیه بلغارستان اظهار داشت: ما برای اینکه حقی از کسی ضایع نشود، این مسابقه انتخابی را برگزار کردیم. بنده و همکارانم سالهاست که برای پرویز هادی زحمت کشیده ایم و اصطلاحأ او را تر و خشک کرده ایم؛ اما متأسفانه برادران این کشتی گیر پاسخ زحمات ما را اینگونه دادند.

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.