• تاریخ انتشار: چهارشنبه ۰۲ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۱۲ | کد خبر : 3431
 • آیا ارتباطی بین بازگشایی مدارس تهران و سفر رئیس جمهور به ری وجود دارد؟؟

  هوای تهران یهو پاک شد!! به خصوص هوای شهر ری!!!!

  آلودگی هوا در چند روز اخیر موجب شد تا دانش آموزان تهرانی روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه این هفته را در تعطیلات سپری کنند. به گزارش وعده صادق به نقل از  شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ آلودگی هوا در چند روز اخیر موجب شد تا دانش آموزان تهرانی روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه این هفته […]

  آلودگی هوا در چند روز اخیر موجب شد تا دانش آموزان تهرانی روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه این هفته را در تعطیلات سپری کنند.

  به گزارش وعده صادق به نقل از  شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ آلودگی هوا در چند روز اخیر موجب شد تا دانش آموزان تهرانی روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه این هفته را در تعطیلات سپری کنند.

  محمد رستگاری معاون نظارت و پایش آلودگی هوای محیط زیست استان تهران در خصوص ادامه روند آلودگی هوا گفته است: درروزهای سه شنبه و چهارشنبه این آلودگی ادامه می یابد و حتی تا حدودی نیز افزایش آلاینده‌ها بیشتر خواهد شد.

  نمودارهای زیر هم بیانگر افزایش آلاینده ها و پایین بودن کیفیت هوای امروز تهران نسبت به روزهای گذشته است.

  نکته‌ای که در میان حائز اهمیت است، این است که چرا با توجه به افزایش میزان آلاینده‌ها در روزچهارشنبه، مدارس استان تهران امروز تعطیل نیستند!

  برخی این موضوع را مرتبط با سفر رئیس جمهور به شهرری می‌دانند و طنز‌هایی هم با همین محتوا در شبکه‌های اجتماعی در حال پخش شدن است.

  از جمله‌ متن‌های طنزی که در شبکه‌های اجتماعی به موضوع بازگشایی مدارس در روز سفر رئیس جمهور به شهری اشاره می‌کند می‌توان به متن زیر اشاره کرد:

  هوای تهران یهو پاک شد… بویژه شهرری!

  هم زمان با سفر رییس جمهور به شهرری در روز چهارشنبه، هوای استان تهران -بویژه هوای شهرری- به یکباره پاک و مدارس تهران -بویژه شهرری!- در روز چهارشنبه باز شد.

  سازمان محیط زیست هوای تهران -بویژه شهرری- را در روز چهارشنبه بسیار مناسب برای پیاده روی دسته جمعی، حمل بنر، حمل پلاکارد و شعار دادن اعلام کرد و از همه دانش آموزان تهرانی -بویژه دانش آموزان شهرری- خواست که برای حفظ سلامتی خود دو سه ساعت از ساعات درسی را در این هوای پاک و در مسیرهای تعیین شده به قدم زدن اختصاص دهند.

  سازمان هواشناسی اعلام کرد از چهارشنبه بعد از ظهر هوای تهران -حتی شهرری- دوباره به حالت کثافت در خواهد آمد و همسر خانم ابتکار هیچ مسولیتی نسبت به این قضیه بعهده نخواهد گرفت

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها : , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  فیلم/ فکرمیکنند ازامام علی باغیرت ترهستند_ شیعه های تقلبی نابودی داعش در گرو نابودی آل‌سعود است سازمان ملل: داعش از سپر انسانی در موصل استفاده میکند فساد صندوق ذخیره فرهنگیان از دلایل برکناری فانی/ نفوذ جریان دوم‌خرداد و اهداف انتخاباتی عامل تغییر وزرا بود شمخانی: تروریست‌های تکفیری در عراق و سوریه در سرازیری شکست قرار گرفته‌اند وزیری که همه هدفش فربه کردن پزشکان است! اگر ترمیم کابینه انتخاباتی نیست دولت وزرای پیرتر را برکنار کند/ کابینه روحانی توان کار جدی ندارد در تدارک انتقال مجروحان کرکوک به بیمارستانهای تهران هستیم صدیقی: پیوستن به جامعه جهانی ایران را به زمان قاجار و پهلوی می‌برد غول‌های خفته در کمین مردم کرمان/واقعیتی که دیده نمی‌شود پای خائن فرانسوی چشم‌آبی به کشور باز شد عکس/ کشف اسکناس‌ ۷۰۰ ساله داخل مجسمه بودا مجری تلویزیون در کنار دختر سردار سلیمانی+ اینستاپست حواشی بازی دیروزپرسپولیس اززبان پلیس اهواز آزادسازی موصل به خلافت قلابی داعش پایان می دهد/ ترکیه به خاک عراق چشم طمع دارد مرحوم مهدوی کنی اخلاص را در زندگی خود تجلی کرد تقدیر رییس جمهوری از خدمات فانی در دوران تصدی وزارت آموزش و پرورش ثبت‌نام در حوزه‌های علوم اسلامی دانشگاهیان آغازشد دستکاری در آرا در تمام سطوح انتخابات آمریکا رخ می‌دهد/به اندازه چند کتاب سابقه در مورد تقلب وجود دارد حمله انتحاری داعش به نیروگاه برق کرکوک/۴ ایرانی شهید شدند