• تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۵ | کد خبر : 34383
 • عدم توافق توس با وستهام

  به گزارش وعده صادق، باشگاه وستهام به دنبال به خدمت گرفتن کارلوس توس است که پیش از این یک فصل (۰۷-۲۰۰۶) سابقه بازی در این تیم را داشته، اما مهاجم پیشین تیم‌های منچستریونایتد و منچسترسیتی برای بازگشت به آپتون پارک دستمزد ۲۵۰ هزار پوند در هفته را می‌خواهد که این فراتر از چیزی است که وستهامی مدنظر داشته‌اند.

  استقبال پرشور هواداران بوکاجونیورز از توس

  دیوید سالیوان، نایب‌رئیس باشگاه وستهام در این باره به نشریه «میرر» انگلیس گفت: ما سعی کردیم توس را به خدمت بگیریم، اما او دستمزد ۲۵۰ هزار پوند در هفته از ما خواست. او سال گذشته در یوونتوس فوق‌العاده بود، اما درخواست ۲۵۰ هزار پوند در هفته زیاد نیست؟ توس به ما گفت که ” عاشق وستهام هستم”، خب اگر به من هم ۲۵۰ هزار پوند در هفته بدهند عاشق وستهام می‌شوم. من به او پیشنهاد دستمزد هفتگی ۱۵۰ هزار پوند در هفته به علاوه پاداش‌هایی بابت عملکرد انفرادی و تیمی را دادم.

  وی افزود: فکر کنم این پیشنهاد ما به کسی که عاشق وستهام است، فوق‌العاده است. جدب بازیکنی که ۳۳ ساله است و در آمریکای جنوبی هم خیلی پرفروغ نبوده، برای ما به نوعی قمار است. ما سعی کردیم او را به خدمت بگیریم، اما او درخواست رقم ۲۵۰ هزار پوند در هفته را کرد. توس احتمالاً فصل بعد هم در بوکاجونیورز خواهد ماند، چون نیازی نیست که مالیات زیادی بپردازد. به هر حال من توس را به عنوان مهاجم اول خودمان برای فصل پیش‌رو در نظر داشتم. او بازیکن فوق‌العاده‌ای است.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار