• تاریخ انتشار: جمعه ۱۸ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۷ | کد خبر : 34477
 • در برآورد های انجام شده توسط کمیسیون اروپا بنان شده است که انقلاب پیشرو می تواند تولید ناخانص ملی اتحادیه اروپا را سالانه ۱۱۰ بیلیون یورو افزایش دهد که این روند پنج سال ادامه پیدا خواهد نمود.

  به گزارش وعده صادق سایت پلتیکو نوشت: تا آن زمان که کسی به خواطر دارد، صنعت آلمان سر آمد اروپا بوده است. از موتور اتوموبیل گرفته تا بدنه هواپیما ، هیچ چیزی مثل « ساخت آلمان » اطمینان بخش نیست. برای اینکه آلمان در همین وضعیت بماند ، آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان کمپانی های بزرگ، تجار متوسط و کوچک و ابزار سازی ها را تشویق کرد تا به فعالیت هایی خارج از حوزه های دلخواهشان بپردازند. وی در نمایشگاه هانوور اذعان نمود : ما به لحظه حساسی رسیده ایم ، نقطه ای که مباحث دیجیتالی با فراورده های صنعتی در هم آمیخته اند.قابل ذکر است که نمایشگاه هانوور به عنوان بزرگترین نمایشگاه صنعتی از اهمیت قابل ملاحظه ای برخوردار است.

  در برآورد های انجام شده توسط کمیسیون اروپا بنان شده است که انقلاب پیشرو می تواند تولید ناخانص ملی اتحادیه اروپا را سالانه ۱۱۰ بیلیون یورو افزایش دهد که این روند پنج سال ادامه پیدا خواهد نمود.

  دولت مرکل از سال ۲۰۱۱ شروع به دعوت به سوی تحولی جدید در صنعت تحت عنوان «انقلاب صنعتی ۴» کرده است. با این حاک بسیاری از شرکت های آلمانی خود را برای نبرد آماده نکرده اند حتی بسیاری متوجه نشده اند که یکی را در پیش دارند. و این موجبات افزایش برلین را فراهم می کند.بر آساس آمارگیری ها جدید از ۴۵۰۰ شرکت توسط مرکز مطالعات اقتصادی اروپا ، با این وجود که ایک کمپانی ها تقربا مالک دو سوم اقتصاد ۴ تریلیون دلاری آلمان هستند تا حال تنها ۲۰ درصد شان خبر این اتفاق را شنیده اند و تعداد کمتری گامهایی در راستای عملیاتی نمودن آن بردا شته اند.علی رغم درخواست های مجدانه سیاست مداران و انجمن هاس صنعتی برای سرمایه گذاری در در این بخش به منظور جلوگیری از از دست دادن برتری ها، سرمایه گذاری ها و طرحها  در این زمینه نسبتاً کم و محدود به شمار اندکی از شرکت هاست.

  خوب یا بد ، صنعت آلمان از تکنولوژی قرن ۱۹ نشأت گرفته است و در طول ده ها شرکت های صنعتی فرآیند های صنعتیشان را تکامل بخشیده اند. اما در دنیای بعد از انقلاب که دنیای صنعت اینترنتی هم نامیده می شود یک ماتریکس اینترنتی حسگرهای را به منظور اتصال کارخانه با مشتری فعال میکند تا مشتریان محصولات و خدمات را بهینه سازی کنند.

  سیاست مداران و اقتصاددانان هشدار داده اند که  اگر صنعتگران آلمانی از تغییرادیجیتالی استقبال نکنند ممکن است به سرعت از رقبای آمریکایی و آسیایی خود عقب بمانند. که در نتیجه صدمه بزرگی به اقتصاد صادرات آلمان و به صورت کلی اروپا وارد می شود.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار