رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۱۸ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۴ | کد خبر : 34607
 • سردارنقدی: برخی انتصابات براساس انقلابی‌گری و روحیه جهادی به افراد واگذار نشده/باید محرومان را خودکفا کنیم/گروه‌های جهادی به‌دنبال احیای اقتصاد روستایی باشند

  تسنیم:

  سردار محمدرضا نقدی عصر امروز در همایش جهادگران رضوی در محل تالار همایش‌های آستان قدس رضوی اظهار داشت: هرآنچه بهره‌مند از انقلاب هستیم و گروه جهادی وغیره از برکات اهل بیت(ع) است.

  وی افزود: امروز گردهم آمده‌ایم تا حرکت جهادی به اختصاص نام حضرت رضا (ع) انجام دهیم و با پرچم ایشان به مناطق محروم برویم.

  سردار نقدی با اشاره به مزین شدن نام اردوهای جهادی به نام حضرت رضا (ع) گفت: از امام رضا (ع) طلب توفیق اخلاص می‌کنیم تا خدمتگزاری به مردم رنگ و بوی کرامت اهل بیت(ع) را بگیرد و تحولات بسیاری را شاهد باشیم.

  رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: نفس پرستی مصیبت بزرگ دنیای امروز است و اردوی جهادی به ما یاد می‌دهد به فکر دیگران باشیم.

  وی با اشاره به ضرورت مقدم شمردن دیگران بر لذت‌ها و منفعت‌ها گفت: مشق اردوی جهادی مشق تعالی و انسان شدن است، در واقع مدینه فاضله ما یک جامعه جهادی است که در آن همه حرکت‌ها برای رضایت خدا است.

  وی با بیان اینکه برخی انتصاب‌ها براساس انقلابی‌گری و روحیه جهادی به افراد واگذار نشده است گفت: درحال حاضر ملاک انتصاب مدیران نوع دیگری است و کشور زمانی در رشد خودش به تعالی می‌رسد که این روحیه جهادی در همه شئون ما حاکم شود.

  رئیس سازمان بسیج مستضعفین ‌خاطرنشان کرد: الگوسازی برای منش و رفتار سرنوشت‌ساز است، در واقع ارزش‌ها را ابتدا باید در وجود خودمان نهادینه کنیم و سپس در میان محرومان برای تعالی و رشد جامعه تعمیم دهیم.

  سردار نقدی با اشاره به اینکه با ایجاد درست گروه‌های جهادی بیشتر، نباید فکر کنیم جا برای ما تنگ شده است گفت: در چشم‌انداز گروه‌های جهادی گفته شده به سمتی می‌خواهیم برویم که از هر عنصر جهادی حداقل سالی یک دوره به مناطق محروم بیاید و همه آحاد جامعه جهادی باشند چرا که بسیاری از مشکلات بزرگ اینگونه حل می‌شود.

  رئیس سازمان بسیج مستضعفین ‌افزود: ملت ما در مکتب اهل بیت(ع) رشد کرده و ما باید این ظرفیت‌ها را تقویت کنیم در واقع ملت ما گذشت را از مکتب علی (ع) یاد گرفته ‌و این ظرفیت را باید شناخت و استفاده کرد. گروه جهادی را نباید ملزم و مختص به نام و نشان کنیم؛ این تفکر را باید نهادینه کنیم تا ماندگار شود.

  وی درباره اولویت در عملکرد گروه‌های جهادی گفت: مردم محروم را باید خودکفا کنیم تا هرروز نیازشان به ما کمتر شود و ببینیم چگونه می‌توان اقتصاد آن را رونق داد سپس آن را در اولویت قرار دهیم.

  سردار نقدی خاطرنشان کرد: امروز مسئله حاشیه‌نشینی یکی از بزرگترین کارهای گروه‌های جهادی است و باید بررسی شود که این افراد چه مشکلاتی در روستای خود داشته‌اند که مهاجرت کرده‌اند و سپس برای حل آن مشکل اقدام کنند.

  رئیس سازمان بسبج مستضعفین تصریح کرد: احیای اقتصاد روستایی مهم‌ترین وظیفه گروه‌های جهادی است در واقع گروه جهادی اساس اقتصاد منطقه محروم را به حرکت در می‌آورد و محرومیت‌ها را به شکل ضربتی حل کند.

  سردار نقدی افزود: نباید گروه جهادی به روش صرفاً سنتی عمل کند، به عبارتی گروه جهادی باید از آبروی خود مایه بگذارند و محصولات روستائیان مناطق محروم را به بازار برساند و عرضه کند.‌

  ویبا بیان اینکه استفاده از ظرفیت همه اقشار بسیجی در گروه‌های جهادی الزامی است گفت: گروه‌های جهادی بسیج دانشجویان، پزشکان و غیره ظرفیت بسیاری دارند در حال حاضر بسیج کشاورزی فعال شده‌اند و از امسال گروه‌های بسیجی صنعت فعال می‌شوند و دوره‌های آموزشی آن‌ها شروع می‌شود تا برای سروپا کردن صنعت‌های خوابیده مناطق محروم اقدام کنند.

  رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: بسیج همگام با کشاورز هم‌اکنون فعالیت دارد و همراهی با مهندسین کشاورزی، اساتید دانشگاه جهادی و گروه‌های جهادی صنعت امری ضروری لست و امیدواریم فراگیری گروه‌های جهادی در همه شئون را شاهد باشیم.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار