رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۱۸ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۴ | کد خبر : 34622
 • وزیر نفت:آتش سوزی تا ۱۵ ساعت آینده ادامه دارد/ حمله برای مهار ناموفق بود

  به گزارش وعده صادق بیژن نامدار زنگنه در باره آتش سوزی سایت پتروشیمی بوعلی اظهار کرد: اینجا تنها چیزی که باقی مانده آتش اصلی است و آتشی که در واحد فرآیندی یعنی برج پارازایلن رخ داده بود از صبح روز گذشته خاموش شد.

  وی افزود: این آتش به دو مخزن دیگر سرایت کرد که آتش مخزن اول صبح روز گذشته مهار ولی دیگری همچنان در حال سوختن است.

  وزیر نفت تصریح کرد: بخشی از محتویات مخزنی که اکنون در حال سوختن است تخلیه شده ولی تخلیه باقی آن از نظر فنی امکان پذیر نیست و در حقیقت به صلاح هم نیست.

  زنگنه بیان کرد: امروز با وجود پیش بینی موفقیت کم برای حمله اما باز بر اساس تصمیم گیری ها یک حمله برای مهار آتش صورت گرفت که موفقیت آمیز نبود.

  وی عنوان کرد: در حال حاضر مخازن جنبی LPG، لایت N و بنزن را خنک سازی می کنیم تا خطری ایجاد نشود. این مخازن اکنون در وضعیت خوبی به سر می برند.

  وزیر نفت خبر داد: در حال حاضر باید صبر کنیم تا محتوای سوختی که در این مخزن وجود دارد، تمام شود و آتش آن خاموش شود. تنها کاری که باقی مانده انتظار برای خاموش شدن این آتش است.

  زنگنه یادآور شد: اعلام شده که این آتش سوزی حداقل تا ۱۰ الی ۱۵ ساعت آینده ادامه دارد و ظرف این مدت زمانی خاموش می شود. پیش بینی کارشناسان، مدیران مستقر و فرماندهی عملیات نیز این است که هیچ نگرانی برای این واحد وجود ندارد و فقط باید به انتظار خاموش شدن آتش نشست.

  وی تأکید کرد: همه مجموعه وزارت نفت، شهرداری، استانداری و مقامات برای این حادثه همکاری داشتند. البته فرماندهی عملیات بر عهده نفت است ولی خود واحدهای مختلف پتروشیمی هم حضور دارند.

  مهر

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار