رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۱۸ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۲ | کد خبر : 34662
 • پیش بینی رشد فزاینده قیمت طلا

  به گزارش وعده صادق به نقل از پایگاه اینترنتی سی ان بی سی، قیمت جهانی طلا از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۲۸ درصد رشد داشته است. تمایل سرمایه گذاران بین المللی به بازار فلزات گرانبها به خصوص طلا تاثیر زیادی بر افزایش چشمگیر قیمت این فلز زرد داشته است.

  بر اساس این گزارش تحلیلگران موسسه بلک راک تصریح کردند: واقعیت این است که هم اکنون در شرایطی قرار داریم که اقتصاد با ضعف روبرو است، نوسان در بازار سهام احتمالا ادامه خواهد یافت. در شرایطی که نوسان در بازار وجود دارد، طلا بهترین کالا برای سرمایه گذاری و حفظ ارزش دارایی و سرمایه خواهد بود. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از سایت طلا، در شرایطی که نرخ بهره واقعی همچنان منفی است، سرمایه گذاران تمایل زیادی برای خرید طلا و سرمایه گذاری در این بازار دارند. طلا یک پوشش موثر برای سرمایه گذاری و حفظ ارزش دارایی و سرمایه است.

  به گزارش رویترز، بانک اچ اس بی سی پیش بینی کرده است که میانگین قیمت هر اونس طلا در سال ۲۰۱۶ میلادی به بیش از ۱۲۷۵ دلار و در سال ۲۰۱۷ میلادی نیز به ۱۳۱۰ دلار خواهد رسید.

  بر اساس این گزارش بانک اچ اس بی سی افزود: میانگین قیمت هر اونس طلا در سال ۲۰۱۸ میلادی نیز به بیش از ۱۲۷۰ دلار خواهد رسید.

  پس از ۳ سال کاهش متوالی، تقاضای سرمایه گذاری برای طلا بار دیگر با افزایش چشمگیری روبرو شده و این مساله تاثیر زیادی بر رشد قیمت جهانی این فلز زرد داشته است.

  افزایش تقاضای سرمایه گذاری برای طلا نشانگر نااطمینانی و نگرانی شدید سرمایه گذاران بین المللی نسبت به اوضاع اقتصادی جهان است.

  احتمال عدم افزایش نرخ بهره فدرال رزرو آمریکا تا پایان امسال نیز عامل مهمی در تقویت قیمت جهانی طلا بوده است. نگرانی های مربوط به خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا نیز تاثیر زیادی بر رشد قیمت طلا داشته است./ اقتصاد آنلاین

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار