کد خبر : 34774
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۵
224 مشترک

شیطان و قوم لوط

شیطان و قوم لوط

قوم لوط

قوم لوط بهترین خلق خدا بودند،و شیطان با تلاش سختی درصدد گمراهی آنان بود،و دنبال وسیله ای برای این کار می گشت،که متاسفانه قوم لوط با گذشت زمان رفته رفته به رذیله ی بخل گرفتار شده و همین صفت زشت در مورد شهوت جنسی درد بی درمانی برای آنان به بار آورد.
وقتی ابراهیم خلیل الله در سرزمین شام فرود آمد،و مردم آن حدود را به پرستش خدا ودین حق دعوت کرد در هفت فرسنگی او شهر های آباد حاصل خیز و پر برکتی بود که سر راه کاروانیان و مردم قرار داشت به طوری که هر کس از آن جا عبور می کرد از درخت ها و زراعت آن ها استفاده می کرد.
این ماجرا برای قوم لوط قابل تحمل نبود لذا درصدد چاره جویی بر آمدند.شیطان از این فرصت استفاده کرد و به صورت پیرمردی به نزد ایشان آمد وگفت:کاری به شما یاد می دهم که اگرآن را انجام دهید دیگر کسی به شهر های شما نمی آید.
مردم پرسیدند:چه کاری؟
گفت:هرکس از این جا عبور کرد با او لواط کنید و جامع هایش را از تن بیرون آورده لختش کنید و پس از این دستور خودش به صورت پسری زیبا روی نزد آنان آمد و آنها با وی لواط کردند و از این کار خوششان آمد و سپس با مران وپسران دیگر این عمل را انجام دادند تا تدریجاً این کار زشت در میان آن ها رواج یافت و سرانجام کارشان به جایی رسید که به کلی از زنان روی گردان شده و به پسران روی آوردند.
شیطان که دید نقشه اش در مورد مردان عملی شده و کارگر افتاد به سراغ زنانشان آمد و به آنها گفت اکنون که مرانتان برای دفع شهوت به یکدیگر اکتفاء کرده اند شما هم برای دفع شهوت به یکدیگر اکتفاء کنید و آنرا مساحقه را یاد آنها داد.

برچسب ها : ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

    Sorry, no posts matched your criteria.

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب