رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۵ | کد خبر : 34868
 • دبیر حزب موتلفه خراسان شمالی: حقوق‌های نجومی باید به بیت‌المال بازگردانده شود

  به گزارش وعده صادق علی احمدنیا امروز  در بجنورد اظهار کرد: مدیران دولتی نباید در زمینه حقوق‌های نجومی فرافکنی کنند و اساسا دولت فعلی سه سال بوده که سر کار است و باید این حقوق‌ها را اصلاح می‌کرد.

  وی بیان داشت: یک کارگر زحمتکش و پرتلاش پس از یک ماه زحمت کمتر از یک‌میلیون تومان حقوق می‌گیرد از سویی برخی مدیران پشت‌میزنشین چند ۱۰ برابر دریافتی داشته‌اند که اساسا این از عدالت دور است.

  احمدنیا تاکید کرد: اساسا انسان باید به‌اندازه زحمت و تلاشی که انجام می‌دهد حقوق دریافت کند که در مورد دریافت حقوق‌های نجومی این موضوع وجود نداشت.

  دبیر حزب موتلفه اسلامی خراسان شمالی افزود: از سویی دیگر مشاهده می‌کنیم که مراکز تولیدی به خاطر نداشتن سرمایه در گردش تعطیل می‌شوند و در چنین شرایطی، پرداخت حقوق‌های نامتعارف جای تامل دارد.

  وی با تاکید بر اینکه به‌ طورقطع اعتماد مردم به‌نظام سرمایه اجتماعی است و نظام جمهوری اسلامی ایران و نباید بگذاریم این اعتماد مردم آسیب ببیند اظهار داشت: در خصوص حقوق‌های نجومی باید ریشه‌یابی شود که علت آنچه مواردی بوده است.

  به گفته وی مردم ما اکنون انتظار برخورد دستگاه‌های نظارتی و مجلس با این موضوع هستند.

  احمدنیا با بیان اینکه بی‌شک دریافت این حقوق‌ها از سوی برخی مدیران در جامعه اسلامی به‌هیچ‌عنوان مورد پذیرش مردم و افکار عمومی نیست اظهار داشت: از این‌رو باید با این معضل برخورد جدی صورت گیرد.

  وی با یادآوری اینکه پرداخت این حقوق‌ها ظلم به مردم و کشور بیان داشت: برخورد با این افراد خاطی از مطالبه‌های مردم و رهبری است.

  احمدنیا با اشاره به بازتاب این موضوع در جامعه گفت: متاسفانه دریافت چنین حقوق‌‌هایی بازتاب منفی گسترده‌ای در جامعه داشته است.

  وی با تاکید بر اینکه پرداخت حقوق‌های نجومی به برخی مدیران بی‌عدالتی است بیان داشت: لازم است در این زمینه اقدام جدی و قانونی در این زمینه انجام شود تا دیگر شاه بروز این‌گونه موارد نباشیم.

   

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار