• تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۹ | کد خبر : 34884
 • به گزارش وعده صادق، تظاهرات حامیان چپ گرایان افراطی در آلمان به درگیری با نیروهای پلیس منتهی شد.

   

  بنابرگزارش خبرگزاری آلمان، شب گذشته چپ‌گرایان با تظاهرات در برلین با پرتاب سنگ و بطری و اشیای آتش‌زا با پلیس درگیر شدند و از میان هزار و ۸۰۰ تن از نیروهای پلیس، شمار زیادی از آنها را زخمی کردند.

   

  ناآرامی شب گذشته به حدی بود که شیشه‌های مغازه‌های شکست و خودروهای پلیس هم آسیب دید و امدادگران با حضور در محل به کسانی که زخمی شده بودند، کمک کردند.

   

  پلیس تمامی شب در کانون‌های بحران حضور داشت با این حال خودروهای زیادی در این مناطق به آتش کشیده شدند.از هفته‌های گذشته چپ‌گرایان همواره مردم را به ناآرامی تشویق کرده اند.

   

  در ماه‌های گذشته پلیس عملیات‌های گسترده‌ای را برای تخلیه چپ‌گرایان آغاز کرده است. این اقدامات واکنش چپ‌گرایان افراطی را به دنبال داشته است.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها : , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  جشنواره ای وحشتناک در تایلند/عاقبت حمل گاو در صندوق عقب ماشین/افزایش سرعت گوشی با "Clean Master" بعیدی نژاد: غربی ها هنوز درک خیلی واقعی از وضعیت منطقه ندارند کاریکاتور/ سقوط به دریای بی‌کران!!! رئوفیان با آیت‌الله موحدی‌کرمانی دیدار کرد/ معرفی نامزد جبهه ایستادگی در بهمن ماه اخبار دنیای سیاست تا این ساعت واکنش ایران به تصویب قطعنامه اتحادیه اروپا در عادی سازی روابط با تهران حجاب همسر رئیس جمهور فنلاند در ایران عکس/ برداشت انار از باغ های بجستان جلوگیری از ورود چهره‌های تنش‌زا به مراحل مختلف انتخابات خانه تکانی توییتر شروع شد باقر عزت بگوویچ: ایران می تواند از طریق بوسنی وارد بازار تجاری اروپا شود مسکن مهرهای فاقد متقاضی در سراسر کشور به مددجویان واگذار می‌شود جهانگیری: باید بدون اغماض به تخلف صندوق ذخیره فرهنگیان رسیدگی شود/ عادل‌آذر: از ۲۳ میلیارد حقوق نجومی تنها ۱۰ میلیارد برگشته است هیچ خطری همانند فساد نظام جمهوری اسلامی ایران را تهدید نمی کند دکترین مقاومت ارزشمندترین سرمایه ماست/ ملت ایران جهت‌گیری ضد صهیونیستی و ضد آمریکایی خود را با موضوعات فرعی تغییر نخواهد داد تولید پر فروش‌ترین داروی جهان در ایران مراسم استقبال رسمی روحانی از باقر عزت بگوویچ عکس/ بارش اولین برف پاییزی در اردبیل مجازات حبس و برخورد قاطع در انتظار ناپدری «ستایش» تبریک ورزشکاران به تیم ملی جوانان