• تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۳ | کد خبر : 35111
 • به گزارش وعده صادق  به نقل از اسپوتنیک ؛ پیتر هیتچنس خبرنگار TheDailyMail می نویسد : مقامات بریتانیا کشور را به درگیری ” احمقانه ای ” با روسیه می کشانند. به گفته ی وی ، برخی از شهروندان بریتانیا که تا به امروز از جنگ در عراق درس نگرفته اند ، با توسعه حوادث اینچنینی مخالفت نکرده و با فراغ بال به دولت اجازه می دهند که فریبشان دهد.

  هیتچنس این سوال را مطرح می کند: ” چگونه رای دهندگان به ظاهر مسئول امروز از دست کسانی فریب می خورند که سعی دارند ما را به درگیری احمقانه با روسیه بکشند؟” به نظر او چنین افرادی کمتر از کسانی نیستند که درگیری در لیبی یا ادامه بمباران در سوریه را حمایت می کنند.
  همانطور که این خبرنگار می نویسد، تبلیغات با استفاده از استدلال های مبرهن و واضح سعی دارد ولادیمیر پوتین را هیتلر جدید معرفی کند اگرچه هر کسی که واقعیت های روسی را می داند می فهمد که واقعی نیست. در عین حال لندن ارتش خود را به اوکراین می فرستد ، کشوری که جزء متحدین نیست.
  هیتچنس می گوید: بریتانیا ، تصمیم احمقانه ای برای ارسال ۶۵۰ سرباز به لهستان و استونی گرفته است. این در واقع پاسخ به ” تهدید روسی ” به آن کشورهاییست که هیچ گونه نشانی از تهدید در آنجا نیست.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  حجاب همسر رئیس جمهور فنلاند در ایران عکس/ برداشت انار از باغ های بجستان جلوگیری از ورود چهره‌های تنش‌زا به مراحل مختلف انتخابات خانه تکانی توییتر شروع شد باقر عزت بگوویچ: ایران می تواند از طریق بوسنی وارد بازار تجاری اروپا شود مسکن مهرهای فاقد متقاضی در سراسر کشور به مددجویان واگذار می‌شود جهانگیری: باید بدون اغماض به تخلف صندوق ذخیره فرهنگیان رسیدگی شود/ عادل‌آذر: از ۲۳ میلیارد حقوق نجومی تنها ۱۰ میلیارد برگشته است هیچ خطری همانند فساد نظام جمهوری اسلامی ایران را تهدید نمی کند دکترین مقاومت ارزشمندترین سرمایه ماست/ ملت ایران جهت‌گیری ضد صهیونیستی و ضد آمریکایی خود را با موضوعات فرعی تغییر نخواهد داد تولید پر فروش‌ترین داروی جهان در ایران مراسم استقبال رسمی روحانی از باقر عزت بگوویچ عکس/ بارش اولین برف پاییزی در اردبیل مجازات حبس و برخورد قاطع در انتظار ناپدری «ستایش» تبریک ورزشکاران به تیم ملی جوانان بسیاری از نمایندگان اصلاح‌طلب انگار در مجلس حضور ندارند آلودگی هوا موجب پرفشاری خون است سراب جهانی شدن استقبال رسمی روحانی از رئیس شورای ریاست جمهوری بوسنی و هرزگوین مخالفت وزارت نیرو با واگذاری مسئولیت توزیع آب شهری به شهرداری‌ها در بسیاری از موارد با کاهش شدید تخصیص و تأمین بودجه رو به رو هستیم/ دستور روحانی برای تأمین بودجه پدافند غیر عامل