رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۵ | کد خبر : 35122
 • سندرز با شرکت در نشست تبلیغاتی کلینتون از وی حمایت خواهد کرد

  به گزارش وعده صادق، کمپین انتخاباتی «هیلاری کلینتون» اعلام کرد که سناتور «برنی سندرز» که زمانی رقیب انتخاباتی «هیلاری کلینتون» در رقابت‌های انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا بود، قرار است روز سه‌شنبه (فردا) با شرکت در نشست تبلیغاتی کلینتون از وی حمایت کند.

  پایگاه اطلاع‌رسانی «هیل» وابسته به کنگره آمریکا گزارش کرد،  یکی از کارکنان کمپین تبلیغاتی کلینتون اعلام کرد که سندرز قرار است دوشادوش کلینتون در گردهمایی انتخاباتی وی در «پورتموث» ایالت «نیوهمپشایر» شرکت کند.

  تیم انتخاباتی کلینتون در ادامه افزود که این دو نفر قرار است در خصوص «با یکدیگر آمریکایی قدرتمندتر بسازیم و اقتصادی را به وجود آوریم که به نفع همه و نه تنها قشر بالای جامعه باشد».

  توقف سندرز با کلینتون در دبیرستان پورتموث دو هفته قبل از برگزاری گردهمایی ملی دموکرات‌ها در «فیلادلفیا» صورت خواهد گرفت.

  طبق این گزارش، سندرز در اوایل هفته، کلینتون را بعد از انتشار یک خط مشی گسترده در خصوص خدمات درمانی، مورد تحسین قرار داد.

  سندرز در اینباره گفت: «من به کلینتون برای طرح خارق‌العاده‌اش تبریک می‌گویم. این طرح زندگی‌ها را نجات می‌دهد، رنج را کاهش می‌دهد و خدمات درمانی در آمریکا را بهبود می‌بخشد و هزینه‌های خدمات درمانی را کاهش می‌دهد. این طرح گامی رو به جلو در شرایطی است که ما هدف خدمات درمانی برای تمامی مردم آمریکا را ارتقا می‌بخشیم».

  برنی سندرز به طور مداوم از تأیید کلینتون خودداری کرده است و استدلال می‌کند که کلینتون می‌بایست در وهله اول جایگاه خدمات درمانی و آموزش را تقویت کند.

   

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار