• تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۷ | کد خبر : 35261
 • به گزارش وعده صادق به نقل از منابع آگاه ،اصلاح‌طلبان دلواپس حرف‌های علی‌اکبر صالحی شده‌اند؛ می‌گویند صالحی دارد زیر همه چیز می‌زند؛ می‌گویند صالحی چشم روی همه چیز بسته است. زیباکلام حرف‌های تند و تیزتری هم می‌زند. او رسماً صالحی را به سیاسی‌کاری متهم می‌کند، چون حدس می‌زند شاید اصولگرایان از سال بعد سرکار بیایند، می‌خواهد بگوید من خیلی هم با اصلاح‌طلبان همراه نبوده‌ام تا در دولت بعدی هم سمت بگیرد!
  حتماً از شنیدن این ادبیات تهمت‌آلود و تند از اصلاح‌طلبان نسبت به یکی از مدیران ارشد و برجامی دولت یازدهم متعجب شده‌اید، اما تعجبی نیست؛ آن تعریف و تمجیدها و سکه دادن‌ها برای وقتی بود که صالحی در مجلس فریاد حمایت از برجام سر می‌داد، حالا که از بدعهدی طرف‌های غربی می‌گوید، از نظر اصلاح‌طلبان او سیاسی‌کار و فرصت‌طلب است. زیباکلام یک تلاش سختی هم دارد که نقش پررنگ صالحی در برجام را تشریح کند که صالحی ادعا نکند در برجام کاره‌ای نبوده است. انگار دارند پی مقصر می‌گردند و می‌ترسند این فتح‌الفتوح دیروزی که نشتی‌هایش هر روز دارد بیرون می‌زند، همه‌ تقصیرش بیفتد گردن روحانی و ظریف!
  نکته‌ مهم‌تر این است که زیباکلام می‌گوید « آقای دکتر صالحی از رئیس‌شان یعنی آقای روحانی کدورت دارند اما مهم این است که به خاطر یک دستمال، قیصریه را آتش نزنند. ممکن است صالحی به خاطر این کدورت حق داشته باشد چون این رئیس‌جمهور بود که ابتدا به او حمله کرد اما راه نشان دادن دلخوری، این نیست» … و بعد هم توصیه می‌کند ظریف حکمیت کند و دست این دو را در دست هم قرار دهد!
  این توصیف به گونه‌ای است که انگار میان صالحی و روحانی کدورت‌های شخصی در جریان است و با ریش‌سفیدی حلش کنیم و در خانه روی هم رو ببوسید و صلوات بفرسید و تمام؛ دیگر جلوی غریبه‌ها دعوا نکنید! اصلاً صادق زیباکلام توجهی ندارد که پای حق و حقوق یک ملت در میان است. پای بدعهدی‌های چند کشور در یکی از مهم‌ترین توافقنامه‌های خارجی تاریخ ایران وسط است. این دعوا، یک جدل شخصی نیست که بگذریم و تمام شود و اگر از طعنه‌های گلایه‌آلود «مرد تا دیروز محبوب اصلاح‌طلبان» به روحانی بگذریم (که البته به قول خود زیباکلام این اول روحانی بود که به صالحی حمله کرد) باقی ماجرا، ماجرای هشدار نسبت به بدعهدی طرف مقابل و نقشه‌هایی است که غربی‌ها برای ایران کشیده‌اند؛ ببریم در پستو حل کنیم؟
  بگذریم؛ صالحی برای اینها دیروز خوب بود که در تأیید برجام قسم جلاله می‌خورد؛ حالا او با این همه سابقه‌ سیاسی و هسته‌ای از نظر زیباکلام و اصلاح‌طلبان حق اظهارنظر ندارد؛ حرف‌هایش هم با سانسور از رسانه‌های اصلاح‌طلب مواجه شد. صالحی این روزها بد شده است!

   

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها : , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  جایزه سال «چتم هاوس» به ظریف و کری رسید هفت منطقه دیگر در شمال موصل آزاد شد عکس/باغ دانشمندان واکنش سخنگوی ناجا به خبر کشته‌شدن کوله‌بران هواووی به دوربین میت ۹ خود افتخار می کند جهان در سال ۲۰۴۵ با ذهن کنترل می‌شود ۲ فیلم ایرانی نامزد جوایز سینمایی آسیاپاسیفیک شدند رییس جهاددانشگاهی معرفی شد اعلام جزئیات طرح سازمان ملل برای حل فراگیر بحران یمن تشکیل کمیته ۴ جانبه بین شهرداری، شورای شهر، مجلس و استانداری تهران/آماده‌سازی طرح مدیریت واحد شهری واکنش ایران به اهدای جایزه «چتم هاوس »/ ظریف: این جایزه متعلق به ملت ایران است صفارهرندی: کسانی که ۲۰ سال پیش علیه نهضت آزادی حرف زدند، امروز فکرشان همان فکر نهضت آزادی است پیروزی تیم فوتبال جوانان ایران برابر ازبکستان در نیمه اول داماد عصبانی دوساعت بعد عقد عروسش را طلاق داد! عکس/ دیدارهای امروز ظریف با One Calclulator از دست ماشین حساب پیش فرض گوشی خود خلاص شوید پیروزی ایران برابر ازبکستان تا پایان نیمه اول دیدار مجمع نمایندگان چهارمحال و بختیاری با معاون اول رییس جمهور اتفاقی باورنکردنی در سردخانه/ مرده‌ای در آغوش مادرش جان گرفت+عکس کری و ظریف برنده جایزه چتم‌هاوس شدند