رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۸ | کد خبر : 35507
 • مقام سابق اطلاعاتی آمریکا: ۸۰ درصد ظرفیت لپ‌تاپ‌های داعش حاوی فیلم‌های مستهجن است

  به گزارش وعده صادق، یکی از مقامات سابق اطلاعاتی آمریکا اعلام کرد لپ‌تاپ‌ها و رایانه‌های بدست آمده از تروریست‌های داعش حاوی تعداد زیادی فیلم‌های مستهجن است.

  به نوشته وبگاه «دیلی میل» سپهبد «مایکل فلین» رئیس سابق اداره اطلاعات وزارت دفاع آمریکا گفت حدود ۸۰درصد از ظرفیت هارد دیسک لپ‌تاپ‌های کشف شده از داعش، با فیلم‌های مستهجن و جنسی پر شده‌اند.

  وی با بیان اینکه این فیلم‌ها باعث می‌شود خشونت شنیع تروریست‌ها به عادت آنها تبدیل شود، افزود یکی از راه‌های مهم برای شکست دادن آنها، جمع‌آوری اطلاعات و مسدود کردن راه‌های ارتباطی آنهاست.

  در ادامه اظهارات فلین که در روزنامه آلمانی «بیلد» منتشر شده، آمده است که تصاویر بریدن سر قربانیان و تجاوز به زنان و کودکان نیز در این لپ‌تاپ‌ها نگه داری شده و برای شکست دادن آنها باید اقدامات تسریع شود.

  البته این اولین بار نیست که خبر تماشای چنین فیلمهایی از سوی داعشی‌ها، منتشر می‌شود و حدود یک سال قبل، «بوریس جانسون» شهردار وقت لندن گفته بود انگلیسی‌هایی که به داعش می‌پیوندند، هرزه‌هایی‌اند که از پیدا کردن شریک عاجزند.

  انتشار چنین گزارشاتی بیش از پیش تایید می‌کند که نه تنها تروریست‌های داعش بویی از اسلام نبرده و نماینده آن نیستند، بلکه ذاتا منحرف‌های پلیدی هستند که بویی از انسانیت نبرده‌اند.

   

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار