• تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۴۶ | کد خبر : 35561
 • به گزارش وعده صادق ،حاج حسین یکتا با اشاره به حضور خود در برنامه «ماه نشان» شبکه افق که به تهیه کنندگی پیام ابراهیم پور در ماه رمضان روی آنتن رفت، گفت: هدف «ماه نشان» این بود که عده ای در مباحث خدمات اجتماعی وارد میدان شوند و از این حیث حضور در برنامه برای خودم هم یک تجربه جدید بود.

  وی که راوی اردوهای راهیان نور بوده است درباره اجرا در این برنامه عنوان کرد: من اجرا در این برنامه را در طول تکلیف های الهی گذشته ام می دانم؛ ما زمانی به جبهه رفتیم، بعد از آن وارد جنگ نرم شدیم و راهیان نور را پی گرفتیم و ان شاءالله از این به بعد هم در حوزه خدمات اجتماعی حرکت می کنیم. این چند وقت هم عده ای از من پرسیدند که حاج حسین کار شما چه ارتباطی با اجرا دارد و من پاسخ دادم که من همان راوی هستم و نه مجری. من بسیجی ای هستم که که یک روز احساس کردم به جنگ و جبهه نیاز است و به جبهه رفتم، آن زمان هم کسی نگفت که ارتشی ها یا نظامی ها آمدند بلکه گفتند بسیجی ها آمدند.

  مجری برنامه «ماه نشان» اضافه کرد: اکنون هم کسی معتقد نیست که من به عنوان مجری به «ماه نشان» آمدم بلکه گفته می شود که حاج حسین یکتا راوی دفاع مقدس آمده است. «ماه نشان» یک کار ایثارگرانه بود که گروهی از افراد در ساخت آن همراهی کردند و ما خواستیم غصه ها و دردهای مردم را در آن به تصویر بکشیم. ما خواستیم به وسیله این برنامه کسانیکه دلشان برای مردم می سوزد کاری انجام دهند و بدانند که امروز باید در بحث خدمات اجتماعی محکم پیش رویم.

  یکتا درباره برنامه «ماه نشان» و موضوع خدمات اجتماعی که باعث شد به نیازمندان توجه زیادی صورت بگیرد، اظهار کرد: زندگی برخی مردم پر غصه است و ما گاهی می ترسیم که به غصه های آنها نزدیک شویم. با خود می گوییم با این همه غصه که از آنها قصه های فراوانی ساخته می شود، چه کنیم؟ اما نباید بترسیم همانطور که وقتی وارد جنگ شدیم از آن همه آتش و بمباران نترسیدیم. اینجا هم ممکن است حجم عظیم غصه ها مثل یک تراژدی باشد و ابتدا خوف کنید اما باید با غصه های مردم زندگی کرد.

  وی در پایان بیان کرد: قصه محرومان و مستضعفان همیشه در عالم خلقت وجود داشته است همچنان که در زمان حضرت علی (ع) و در زمان پیامبر (ص) هم وجود داشت. به هر حال ما دوست داریم یک غصه هم وجود نداشته باشد اما هزاران غصه وجود دارد. با این حال این مهم است که عزم خود را برای برطرف کردن این غصه ها جزم کنیم. نباید به نوعی زندگی کنیم که این غصه ها را فراموش کنیم. اگر توزیع ثروت عادلانه باشد و بسیاری از گفته ها و عمل ما با هم منطبق باشد زمانی می رسد که در کشور پر از نعمت و برکت ما، غصه ای وجود نخواهد داشت.

  منبع: مهر

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  رکورد فساد شکسته شد؛ سکوت حامیان دولت پس از افشاء واقعیت فساد ۸۰۰۰ میلیاردی+عکس نبرد موصل سرآغاز جنگ جهانی سوم می‌شود؟/ پایان داعش، آغاز جنگ مستقیم حدیث درخصوص حسابرسی از نفس مهر پرتلاطم به آموزش‌وپرورش آمد/گمانه‌زنی‌ها برای وزیر در راه فساد ۸ هزار میلیارد تومانی صندوق ذخیره فرهنگیان آغاز ارسال اخطار کتبی به منازل سربازان غایب از امروز هنر روحانی این است که نهادهای مزاحمرا با خود همراه کند آمریکا کلاهبرداری‌کرد/ دولت یقه داخلی‌ها را گرفت! طرح سیاسی عارف تغییر ناتمام! آیا تیم اقتصادی دولت یازدهم نیاز به ترمیم دارد؟ عکس/ آمبولانس‌های نُقلی رنو! رونمایی از نوار دوچرخه سواری آبی درخشان در لهستان + تصاویر نیروهای عراقی در رفتار با دستگیرشدگان معیارهای انسانی را رعایت کنند مشاورغیررسمی ابتکار در ازای سالانه نیم میلیون دلار چه می‌خواست؟ پربحث‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در ۳۰مهر تعداد شهدای ایرانی حادثه تروریستی کرکوک سه تن اعلام شد امربه‌معروف و نهی از منکر نیاز به وزارتخانه مستقل دارد آغاز تحقیقات شورای حقوق بشر سازمان ملل درباره حلب دستور العبادی برای اعزام شمار بیشتری از نیروهای عراقی به کرکوک تصاویر/صفحه نخست روزنامه‌‌های شنبه اول آبان