• تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۹ | کد خبر : 35757
 • به گزارش وعده صادق، جلیل رحیمی جهان‌آبادی در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان تربت جام  با ابراز تاسف نسبت به وضعیت دریافت بودجه در کشور گفت: سیستم بودجه‌ریزی و بودجه‌نویسی که در سازمان مدیریت وجود دارد قابل پذیرش نیست. برخی وزرا اختیاراتی دارند که این سبب یک روند چانه‌زنی و لابی‌گری می‌شود و هر نماینده‌ای سریعتر به وزارت‌خانه برسد بودجه‌ای را دریافت می‌کند. امیدواریم مجلس دهم به این مسئله رسیدگی کند که تقسیم اعتبارات به گونه‌ای باشد که این چانه‌زنی‌ها، لابی‌گری‌ها و روابط را محدود و ضابطه‌مند نماید.

  وی با اعتقاد به وجود مشکل مالی و بودجه‌ای  پس از برجام در کشور  افزود: زمانی که با مشکل مالی در کشور مواجه هستیم صرفه‌جویی و نظارت باید افزایش پیدا کند. در برخی پروژه‌ها عمداً یا سهواً حیف‌ومیل‌هایی صورت گرفته که باید بررسی شود.

  وی با بیان این‌که «هدف از انقلاب محرومیت‌زدایی بود»، تاکید کرد: هدف از این جدول‌ها و برنامه‌ریزی‌ها برای بودجه نیز باید محرومیت‌زدایی و توزیع عادلانه بودجه باشد. نباید این‌طور باشد که یک روستایی از ما درخواست چمن مصنوعی فوتبال داشته باشد و روستای دیگر تقاضای آب شرب کن؛ این عادلانه نیست.

  رحیمی جهان‌آبادی با اشاره به اقتصاد منطقه تربت جام که متکی به کشاورزی و دامپروری است، اظهار  کرد: اولویت تخصیص اعتبارات‌مان باید روستاها باشند.

  منبع: ایسنا

  انتهای پیام

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها : , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار