رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۹ | کد خبر : 35757
 • انتقاد یک نماینده از شیوه توزیع بودجه

  به گزارش وعده صادق، جلیل رحیمی جهان‌آبادی در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان تربت جام  با ابراز تاسف نسبت به وضعیت دریافت بودجه در کشور گفت: سیستم بودجه‌ریزی و بودجه‌نویسی که در سازمان مدیریت وجود دارد قابل پذیرش نیست. برخی وزرا اختیاراتی دارند که این سبب یک روند چانه‌زنی و لابی‌گری می‌شود و هر نماینده‌ای سریعتر به وزارت‌خانه برسد بودجه‌ای را دریافت می‌کند. امیدواریم مجلس دهم به این مسئله رسیدگی کند که تقسیم اعتبارات به گونه‌ای باشد که این چانه‌زنی‌ها، لابی‌گری‌ها و روابط را محدود و ضابطه‌مند نماید.

  وی با اعتقاد به وجود مشکل مالی و بودجه‌ای  پس از برجام در کشور  افزود: زمانی که با مشکل مالی در کشور مواجه هستیم صرفه‌جویی و نظارت باید افزایش پیدا کند. در برخی پروژه‌ها عمداً یا سهواً حیف‌ومیل‌هایی صورت گرفته که باید بررسی شود.

  وی با بیان این‌که «هدف از انقلاب محرومیت‌زدایی بود»، تاکید کرد: هدف از این جدول‌ها و برنامه‌ریزی‌ها برای بودجه نیز باید محرومیت‌زدایی و توزیع عادلانه بودجه باشد. نباید این‌طور باشد که یک روستایی از ما درخواست چمن مصنوعی فوتبال داشته باشد و روستای دیگر تقاضای آب شرب کن؛ این عادلانه نیست.

  رحیمی جهان‌آبادی با اشاره به اقتصاد منطقه تربت جام که متکی به کشاورزی و دامپروری است، اظهار  کرد: اولویت تخصیص اعتبارات‌مان باید روستاها باشند.

  منبع: ایسنا

  انتهای پیام

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار