• تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۹ | کد خبر : 35757
 • به گزارش وعده صادق، جلیل رحیمی جهان‌آبادی در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان تربت جام  با ابراز تاسف نسبت به وضعیت دریافت بودجه در کشور گفت: سیستم بودجه‌ریزی و بودجه‌نویسی که در سازمان مدیریت وجود دارد قابل پذیرش نیست. برخی وزرا اختیاراتی دارند که این سبب یک روند چانه‌زنی و لابی‌گری می‌شود و هر نماینده‌ای سریعتر به وزارت‌خانه برسد بودجه‌ای را دریافت می‌کند. امیدواریم مجلس دهم به این مسئله رسیدگی کند که تقسیم اعتبارات به گونه‌ای باشد که این چانه‌زنی‌ها، لابی‌گری‌ها و روابط را محدود و ضابطه‌مند نماید.

  وی با اعتقاد به وجود مشکل مالی و بودجه‌ای  پس از برجام در کشور  افزود: زمانی که با مشکل مالی در کشور مواجه هستیم صرفه‌جویی و نظارت باید افزایش پیدا کند. در برخی پروژه‌ها عمداً یا سهواً حیف‌ومیل‌هایی صورت گرفته که باید بررسی شود.

  وی با بیان این‌که «هدف از انقلاب محرومیت‌زدایی بود»، تاکید کرد: هدف از این جدول‌ها و برنامه‌ریزی‌ها برای بودجه نیز باید محرومیت‌زدایی و توزیع عادلانه بودجه باشد. نباید این‌طور باشد که یک روستایی از ما درخواست چمن مصنوعی فوتبال داشته باشد و روستای دیگر تقاضای آب شرب کن؛ این عادلانه نیست.

  رحیمی جهان‌آبادی با اشاره به اقتصاد منطقه تربت جام که متکی به کشاورزی و دامپروری است، اظهار  کرد: اولویت تخصیص اعتبارات‌مان باید روستاها باشند.

  منبع: ایسنا

  انتهای پیام

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها : , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  جشنواره ای وحشتناک در تایلند/عاقبت حمل گاو در صندوق عقب ماشین/افزایش سرعت گوشی با "Clean Master" بعیدی نژاد: غربی ها هنوز درک خیلی واقعی از وضعیت منطقه ندارند کاریکاتور/ سقوط به دریای بی‌کران!!! رئوفیان با آیت‌الله موحدی‌کرمانی دیدار کرد/ معرفی نامزد جبهه ایستادگی در بهمن ماه اخبار دنیای سیاست تا این ساعت واکنش ایران به تصویب قطعنامه اتحادیه اروپا در عادی سازی روابط با تهران حجاب همسر رئیس جمهور فنلاند در ایران عکس/ برداشت انار از باغ های بجستان جلوگیری از ورود چهره‌های تنش‌زا به مراحل مختلف انتخابات خانه تکانی توییتر شروع شد باقر عزت بگوویچ: ایران می تواند از طریق بوسنی وارد بازار تجاری اروپا شود مسکن مهرهای فاقد متقاضی در سراسر کشور به مددجویان واگذار می‌شود جهانگیری: باید بدون اغماض به تخلف صندوق ذخیره فرهنگیان رسیدگی شود/ عادل‌آذر: از ۲۳ میلیارد حقوق نجومی تنها ۱۰ میلیارد برگشته است هیچ خطری همانند فساد نظام جمهوری اسلامی ایران را تهدید نمی کند دکترین مقاومت ارزشمندترین سرمایه ماست/ ملت ایران جهت‌گیری ضد صهیونیستی و ضد آمریکایی خود را با موضوعات فرعی تغییر نخواهد داد تولید پر فروش‌ترین داروی جهان در ایران مراسم استقبال رسمی روحانی از باقر عزت بگوویچ عکس/ بارش اولین برف پاییزی در اردبیل مجازات حبس و برخورد قاطع در انتظار ناپدری «ستایش» تبریک ورزشکاران به تیم ملی جوانان