رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۴ | کد خبر : 35765
 • چهار تفاهمنامه بین مازندران و مارکه ایتالیا منعقد شد

  به گزارش وعده صادق، لوکاچریشولی استاندار مارکه عصر پنجشنبه در مراسم انعقاد تفاهم‌نامه با مازندران با ابراز خرسندی از سفر خود و هیئت همراهش به ایران، اظهار کرد: هیئت ما در این چند روز به‌صورت فشرده دیدارهایی را به عمل آورد که این امر در حقیقت تأکیدی بر ادامه همکاری‌ها با استان مازندران است.

  وی ادامه داد: برای شرکت‌هایی که در این بازید شرکت نکردند و تصمیمشان را عوض کردند متأسفم و امیدوارم در آینده به استان مازندران سفر کنند.

  استاندار مارکه، تصریح کرد: در دیدار با شرکت‌های استان مازندران به این نکته رسیدیم که چقدر زمینه‌های کار زیاد است و در زمینه‌های متعدد و بسیار زیادی می‌توانیم همکاری‌های مشترکی داشته باشیم.

  وی دستاوردهای فناوری و رونق بازارهای مازندران را نویدی برای تجارت دانست و افزود: ازنظر اقتصادی فرصت‌های زیادی برای رشد، توسعه و پرداختن به فعالیت‌های متعدد در این استان وجود دارد.

  استاندار مارکه از جشن صنعت مازندران و خواهرخواندگی این استان با مارکه خبر داد و گفت: امضای این توافق‌های گوناگون در بخش‌های مختلف صنعت، جهانگردی و دانشگاه و خواهرخواندگی بین دو استان در حقیقت دو جشن صنعت و جشن خواهرخواندگی بین دو استان است.

  لوکاچریشولی ضمن قدردانی از استاندار مازندران، بیان کرد: از استاندار مازندران و هیئت همراه، شهرداران و مدیران دانشگاه‌های مازندران دعوت می‌کنم که به استان ما تشریف آورده و از آن دیدار کنند.

  وی تصریح کرد: از نتایجی که از این سفر حاصل می‌کنیم می‌توانیم نقطه حرکت خود را آغاز کنیم و به‌سوی اهداف مشترک عزیمت کنیم و امیدوارم در چند روز آینده بتوانیم نتایج ملموس این دیدارها را ببینیم.

   

  مهر

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار