رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۶ | کد خبر : 36067
 • آسیب‌دیدگی ۱۷ هزار تن از در حوادث هفته گذشته

  به گزارش وعده صادق مرتضی سلیمی با اعلام این خبر، گفت: ۳۷۶ مورد از حوادث هفته گذشته جاده‌ای، ۶۳ مورد شهری، ۳۸ مورد ساحلی،   ۳۳ مورد کوهستان،   ۱۲ مورد آتش‌سوزی جنگل، پنج مورد صنعتی و کارگاهی، پنج مورد سیل و آب‌گرفتگی و مابقی مربوط به سایر حوادث بوده است.

  وی با اشاره به آسیب‌دیدگی ۱۷ هزار و ۲۹۰ تن در حوادث هفته گذشته، اظهار کرد: ۱۲ هزار و ۵۸۰ تن در طوفان شن،   یک‌هزار و ۵۹۰ تن در سیل و آبگرفتگی، یک‌هزار و ۲۱۹ تن در حوادث جاده‌ای، ۱۰۲ تن در حوادث شهری، ۱۰۰ تن در حوادث ساحلی، ۴۷ تن در کوهستان، هشت تن در حوادث صنعتی و کارگاهی و مابقی در سایر حوادث آسیب دیده‌اند.

  قائم مقام سازمان امداد و نجات با اشاره به امدادرسانی به ۱۵ ‌هزار و ۹۵۸ تن در حوادث هفته گذشته، عنوان کرد: بر این اساس به ۱۲ هزار و ۵۸۰ تن در طوفان شن، ۹۰۸ تن در سیل و آبگرفتگی، ۶۰۶ تن در حوادث جاده‌ای، ۹۱ تن در حوادث شهری،   ۱۰۰ تن در حوادث ساحلی، ۴۷ تن در کوهستان، پنج تن در حوادث صنعتی و کارگاهی و مابقی در سایر موارد امدادرسانی لازم ارائه شد.

  بنابر اعلام روابط عمومی جمعیت هلال احمر، وی با اشاره به اسکان اضطراری ۷۸۰ تن در حوادث هفته گذشته، عنوان کرد: در مجموع در هفته گذشته یک‌هزار و ۹۳۰ تن مصدوم شدند که از این میان ۴۲۷ تن به مراکز درمانی منتقل و یک‌هزار و ۵۰۳ تن سرپایی درمان شده و در مجموع ۶۹۱ تن از حوادث نجات یافتند.

  انتهای پیام

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار