رئیس‌جمهوری که تحت هیچ شرایطی حاضر نیست دوستان فرانسوی‌اش را ناراحت کند!

0 0

وقتی دولت در برابر تهدید -البته توخالی- امنیت ملی کشورمان توسط منافقین، چنین رفتاری از خود بروز می دهد،نباید توقع داشت درباره حوادث دیشب ، اطلاعیه بدهد و دوستان فرانسوی اش را آزرده خاطر کند!

به گزارش وعده صادق حسین شمسیان در یادداشتی نوشت: خیلی ها-به حق – انتظار دارند که دولت ، در پی حوادث تروریستی فرانسه،به رسم همه دستگاه های دیپلماتیک،مردم را از سفر به آن سامان بی سامان،برحذر کند.

اما بعید است این اتفاق  رخ بدهد!
چرا!؟
در ایام اخیر که کرکس های سازمان منافقین در پاریس برای غربی ها خوش رقصی می کردند و به خیال خام خودشان، تروریستها و وحشی های عرب و غیر عرب را برای حمله و انفجار در ایران سازماندهی می کردند و از آرزوی-به گور بردنی- سرنگونی نظام طی یکسال آینده سخن می گفتند، نمایندگان شرکت هلیکوپتر سازی hili union فرانسه، در حال مذاکره برای تنظیم قرار داد جدید در حوزه  نفت با مقامات کشورمان بودند!!
این همان شرکتی است که در اوج تحریم ها بصورت یکطرفه ،همکاری در حوزه های اکتشاف را متوقف کرد و حالا دوباره به سر سفره برگشته و انگار نه انگار!!
وقتی دولت در برابر تهدید -البته توخالی- امنیت ملی کشورمان توسط منافقین، چنین رفتاری از خود بروز می دهد،نباید توقع داشت  درباره حوادث دیشب ، اطلاعیه بدهد و دوستان فرانسوی اش را آزرده خاطر کند!

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.