وجه تمایز نیروهای مسلح ایران با سایر کشورها

0 0

فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت : وجه تمایز نیروهای مسلح کشور ما با سایر کشورها ، در کنار آموزش های صحیح، مستمر و به کارگیری تجهیزات بومی و به روز، پایبندی به اصول ارزشی و اعتقادی است.

به گزارش وعده صادقسردار حسن کرمی ،عامل پیروزی انقلاب و جنگ تحمیلی هشت ساله را اعتقاد قلبی مردم نسبت به آرمان و اهدافشان دانست و اظهار داشت: ابزار و تجهیزات به تنهایی نمی تواند لازمه موفقیت در پیکار باشد و زمانی ایستادگی و در نهایت پیروزی حاصل می شود که افراد نسبت به راه و هدف خود باور و اعتقاد قلبی داشته باشند.

وی در ادامه بکارگیری “‌آموزش” و “تجهیزات” را در ارتقاء قدرت موثر ارزیابی کرد و گفت: در طول سالهای پس از پیروزی انقلاب تا کنون، وجه تمایز نیروهای مسلح کشور ما باسایر کشورها ، در کنار آموزش های صحیح، مستمر و به کارگیری تجهیزات بومی و به روز، پایبندی به اصول ارزشی و اعتقادی بوده است.

فرمانده یگان های ویژه ناجا در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت تذکر لسانی و اجرای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه ،‌بیان کرد: عمل ،‌توسعه و دفاع کردن از امر به معروف و نهی از منکر وظیفه همگانی است یعنی اینکه انسانها در مقابل خوبی ها و بدی های محیط پیرامونی خود بی تفاوت نبوده و عکس العمل نشان دهند.

براساس گزارش سایت پلیس، وی اجرای همگانی امر به معروف و نهی از منکر را باعث بالندگی و شکوفایی در جامعه دانست و خاطر نشان کرد: در سال اقدام و عمل ،‌نیروی انتظامی به عنوان متولی نظم و قانون در کشور،‌ تا زمان تحقق کامل این امر مهم در جامعه ،از هیچ تلاشی فرو گذار نخواهد کرد.

منبع :ایسنا

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.