رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۶ | کد خبر : 36161
 • ظریف: لایه‌های کنگره آمریکا برای ایجاد ایران‌هراسی را شناسایی کرده‌ایم

  به گزارش وعده صادق ،بهروز نعمتی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در حاشیه جلسه علنی امروز (یکشنبه ۲۷ تیر) پارلمان در جمع خبرنگاران با اشاره به حضور وزیر امور خارجه در جلسه غیر علنی امروز مجلس، گفت: جلسه غیرعلنی مجلس از ساعت ۸ صبح و با حضور وزیر امور خارجه آغاز شد و آقای ظریف درباره حوادث تروریستی فرانسه و کودتای ترکیه گزارشی به نمایندگان مجلس ارائه کرد.

  وی ادامه داد: وزیر خارجه اعلام کرد که لایه‌های شناخته شده‌ای در کنگره‌ آمریکا به‌دنبال ایران هراسی و نامناسب نشان دادن فضای کسب و کار هستند اما دولت با اقداماتش مانع آنها شده و روند سرمایه‌گذاری در کشور رو به رشد است.

  نعمتی تصریح کرد: آقای ظریف در ارزیابی‌اش از حوادث تروریستی فرانسه اعلام کرد که دو اتفاق اخیر در این کشور بستر مذهبی ندارد بلکه از سوی افرادی اتفاق افتاد که از نسلهای دوم و سوم و مهاجران در فرانسه هستند و به نوعی انتقام‌گیری از مسائل موجود اجتماعی در این کشور است.

  وی اضافه کرد: آقای ظریف اعلام کرد که وزارت امور خارجه هرگونه  حادثه تروریستی از جمله حادثه تروریستی در فرانسه را محکوم می‌کند.

  وی همچنین به اظهارات ظریف در جلسه غیر علنی امروز خانه ملت درباره کودتای ترکیه اشاره و اظهار کرد: آقای ظریف در این جلسه گفت که تعدادی از ارتشیها در ترکیه اقداماتی را انجام داده‌اند.

  ظریف در همین زمینه تاکید کرد: در شورای عالی امنیت ملی کشورمان موضوع ترکیه رصد شد و طی تماس وزیر خارجه با همتایانش در ترکیه، کودتا محکوم شده است.

  وزیر خارجه در پایان تاکید کرد: وزیر امور خارجه در این جلسه درباره کودتای ترکیه معتقد بود که این کودتا محکوم است و فقط مردم هستند که باید دموکراسی و مردمسالاری را تقویت کنند.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار