• تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۵ | کد خبر : 36168
 • ۵ نماینده مجلس در سوال خود از وزیر اقتصاد پرسیده‌اند با چه مجوزی بانک ملت ۱٫۵ میلیون درهم از منابع پولی ملت ایران با هدایت دستیار ویژه رئیس جمهور سپرده گذاری کرده است؟

  به گزارش وعده صادق ؛پنج نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در اجرای ماده ۲۰۹ آیین نامه داخلی مجلس سوال خود از علی طیب‌نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی را به هیات رئیسه مجلس ارائه دادند.

  این پنج نماینده مجلس در این سوال از وزیر اقتصاد پرسیده‌اند: «طی چه مجوزی بانک ملت ۱٫۵ میلیون درهم از منابع پولی ملت ایران با هدایت دستیار ویژه رئیس جمهور سپرده گذاری نموده است»؟

  در شرح سوال خطاب به طیب‌نیا آمده است: جنابعالی به ‌آقای رئیس جمهور گزارش می‌دهید که مبلغ ۱٫۵ میلیون درهم از پول های ایران سپرده گذاری شده است. مدت سپرده گذاری مشخص نیست. حداقل ۸۰۰ میلیارد ریال سود این سپرده گذاری بوده و در این موضوع آقای دستیار ویژه نقش موثر داشته.آقای روحانی هم تاکید نمودند تا آخر کار بروید و پیگیری کنند و به نتیجه برسند. جنابعالی چه اقدامی برای صیانت از منابع ملی و پولی ملت انجام دادید و این موضوع به کجا رسیده است؟

  حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم و بهارستان، سید جواد ابطحی نماینده مردم خمینی شهر، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر، جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد و مجتبی ذوالنوری نماینده مردم قم، این سؤال را امضا کرده‌اند./ فارس

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار