رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۴ | کد خبر : 36379
 • روزنامه آرمان خطاب به روحانی: سال انتخابات است، فرمانداران را عوض کنید

  به گزارش وعده صادق، روزنامه آرمان طی مطلبی در شماره امروز خود،از آنچه عدم حمایت برخی فرمانداران منصوب دولت یازدهم از روحانی خواند، ابراز نگرانی کرد.

  روزنامه آرمان، “تغییر استانداران و فرمانداران” را  از جمله پیشنهادات “دلسوزان دولت” برای “یاری رساندن به دولت یازدهم” توصیف و خواستار برکناری تعداد قابل توجهی از فرمانداران شده است.

  این روزنامه با نگران کننده دانستن وضعیت فرمانداران و استانداران، نوشت: برای دولتی است که سال آینده باید انتخاباتی را برگزار کند که چنین افرادی مجریان آن انتخابات هستند. دولتمردان باید در فرصت باقیمانده کمربندان خود را محکم ببندند و از موفقیت‌های دولت دفاع کرده و پاسخ منتقدان را بدهند.

  نگرانی روزنامه نزدیک به آیت‌الله هاشمی رفسنجانی از غیرهمسو بودن برخی فرمانداران و استانداران با دولت روحانی در حالی است که رئیس‌جمهور در همایش فرمانداران سراسر کشور، تمایل فرمانداران به جناح‌های مختلف سیاسی را “بدون اشکال” خوانده بود؛ روحانی در این همایش گفته بود: ممکن است یک استاندار، فرماندار و وزیری نظرات شخصی و فردی داشته باشد، اما ما در این جایگاه قرار نگرفته ایم تا نظرات فردی و شخصی و تمایلات جناحی‌مان را اعمال کنیم. ممکن است هر فردی یک حزب‌، جناح و سمت و سویی تمایل داشته باشد، اشکالی ندارد.

   

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار