رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۶ | کد خبر : 36662
 • سوریه در 24 ساعت گذشته

  خروج تروریست‌ها از غرب به شمال حمص/ کنترل ارتش بر میدان ارتباطی «لیرمون»

  به گزارش وعده صادق:

   در دمشق، خروج تروریست‌ها از غرب به شمال حمص، شکست عملیات گسترده تروریست‌ها در جنوب، میدان ارتباطی «لیرمون» حلب تحت کنترل ارتش و تأثیر نبرد حلب بر چرخش مواضع سیاسی ترکیه مهم‌ترین تحولات میدانی و سیاسی سوریه در ۲۴ ساعت گذشته است.

  تحولات میدانی

  تسلط آتشباری ارتش سوریه بر میدان ارتباطی لیرمون حلب

  نیروهای مقاومت پس از پاکسازی کارگاههای «کولنیز ۱ و ۲» و کارخانه‌های «مکی و حمود» در شهر حلب میدان «اللیرمون» را تحت تسلط آتشباری قرار دادند تا تروریست‌های داخل شهر حلب در آستانه محاصره قطعی قرار بگیرند.

  عملیات گسترده تروریست ها در جنوب سوریه شکست خورد

  عناصر ۱۳ گروه تروریستی که جمعه گذشته حمله موسوم به «هی لله» را در جنوب سوریه علیه نیروهای این کشور آغاز کردند بار دیگر شکست سنگینی در پرونده خود ثبت کردند.

  چندین انفجار قدرتمند شهر «السفیره» سوریه را به لرزه درآورد

  منابع وابسته به مخالفان دولت سوریه از شنیده شدن صدای چندین انفجار قدرتمند از نزدیکی انبارهای مهمات ارتش سوریه در نزدیکی شهر حلب خبر داده‌اند.

  میدان ارتباطی «لیرمون» حلب تحت کنترل ارتش سوریه درآمد

  ارتش سوریه در ادامه عملیات شمال و غرب شهر حلب، موفق شد مهم‌ترین بخش جاده ارتباطی «کاستیلو» را تحت تصرف خود در آورد تا ارتباط تروریست‌های مناطق شرقی شهر حلب با عقبه آنان قطع شود.

  ۲۵ تروریست «النصره» در حمص سوریه کشته شدند

  ارتش سوریه پس از آزادسازی روستای «خربه السوداء» واقع در غرب حمص امروز موفق شد ۲۵ تروریست جبهه النصره را در شمال این استان از پای درآورد.

  کمین ارتش سوریه در شمال «کنسبا»؛ ۱۲۰ تروریست کشته شدند

  پس از تسلط ارتش سوریه بر شهرک راهبردی «کنسبا» تروریست ها دیشب بار دیگر تلاش کردند این شهرک را اشغال کنند ولی در کمین نیروهای مقاومت گرفتار شدند.

  خروج تروریست‌ها از غرب به شمال حمص در پی توافق با دولت سوریه

  عناصر تروریستی موسوم به معارض که در روستاهای غربی حمص محاصره بودند در پی توافق مصالحه با ارتش سوریه به شمال این استان منتقل شدند.

  تحولات سیاسی

  حادثه «نیس» و گزینه‌های روی میز اولاند

  پاریس دو گزینه سرنوشت‌ساز را پیش روی خود دارد؛ نخست اینکه با کنار گذاشتن معیارهای دوگانه به طور صحیح به مبارزه با تروریسم روی آورد یا اینکه زیر چتر ائتلاف آمریکایی باقی مانده و با سردرگمی در مبارزه با داعش راه به جایی نبرد.

  نبرد حلب مهم‌ترین دلیل چرخش مواضع سیاسی ترکیه درباره سوریه است

  پژوهشگر سیاسی سوریه عزم جدی ارتش سوریه و متحدانش برای محاصره حلب و قطع راه‌های کمک رسانی ترکیه به تروریست‌ها را مهم‌ترین دلیل چرخش مواضع آنکارا درباره سوریه دانست.

  فارس

   

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار