رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۴ | کد خبر : 36774
 • تازه ترین عملیات مقاومت در الخلیل؛ ۲ نظامی صهیونیست زخمی شدند

  به گزارش وعده صادق به نقل از رسانه های خبری فلسطین، نظامیان صهیونیست مستقر در ورودی اردوگاه العروب واقع در شمال الخلیل، یک جوان فلسطینی را به بهانه زخمی کردن دو نظامی، هدف تیراندازی قرار داده و زخمی کردند.

  بر اساس این گزارش، نظامیان صهیونیست به سمت این جوان فلسطینی تیراندازی کرده و از ورود خودروهای امدادرسانی به محل برای نجات جان وی ممانعت کردند.

  شهر الخلیل که از آغاز انتفاضه قدس در اکتبر سال گذشته تا کنون به نماد مقاومت و اجرای عملیات های استشهادی تبدیل شده است، از ۱۸ روز پیش به بهانه خروج مجریان عملیات های استشهادی از این شهر، تحت محاصره است.

  بر اساس این گزارش، نیروهای اشغالگر ورودی های اغلب روستاها و شهرک های این شهر را با خاکریز مسدود کرده و با متوقف کردن خودروهای عبوری کارت های شناسایی شهروندان را به دقت مورد بازرسی قرار می دهند و تحقیقات میدانی از آنها بعمل می آورند تا حیات و زندگی عادی در این شهر را فلج کنند.

  با وجود این اقدامات جائرانه صهیونیست ها، اهالی شهر الخلیل همچنان به زندگی عادی خود ادامه می دهند و سعی دارند از موانع و بلوک های سیمانی که صهیونیست ها در خیابان ها قرار داده اند، عبور کنند.

  در همین رابطه تعدادی از ساکنان الخلیل گفتند که زندگی عادی در این شهر در جریان است و علت آن هم اصرار شهروندان به عدم اعطای فرصت به اشغالگران برای ربودن شادی ساکنان این شهر است.

  انتهای پیام/

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار