رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۰۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۳۷ | کد خبر : 3679
 • علت کاندیدا نشدن باهنر در انتخابات مجلس چه بود؟

  وی ادامه داد: با توجه به ثبت‌نام 12 هزار نفر در مجلس انتخابات پرشوری داریم

  محمدرضا باهنر نائب رئیس مجلس

  دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری درباره نامزد نشدنش در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: نمایندگی مجلس شغل دائمی نیست و بنده هم موقت بودم و ۲۸ سال نمایندگی‌ام تمام شد.

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمدرضا باهنر دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری در نشست ماهانه جامعه اسلامی مهندسین در سخنانی، گفت: بیش از 20 استان از برکت جلسات وحدت مسیر وحدتشان هموار شده است.

  وی افزود: دو جلسه از ائتلاف مرکزی اصولگرایان برگزار شده که 3کمیته در کنار آن تأسیس شده است. به یک نقطه وحدت خوبی در جبهه اصولگرایی رسیده‌ایم.

  دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری درباره نامزد نشدنش در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: نمایندگی مجلس شغل دائمی نیست و بنده هم موقت بودم و 28 سال نمایندگی‌ام تمام شد. از 5 ماه پیش یک جمع‌بندی داشتم که در این دوره شرکت نکنم و برای اینکه به یک نتیجه برسم، به صورت محرمانه و در پوشش تصمیم‌گیری کردم.

  باهنر در ادامه، اظهارداشت: اصولگرایان به خاطر وجود رقیب جدی اصلاح‌طلبی به نقطه وحدت خوبی رسیده‌اند، آیت‌الله موحدی از 21 شخصیت فعال سیاسی برای این ائتلاف دعوت کرده است.

  وی ادامه داد: با توجه به ثبت‌نام 12 هزار نفر در مجلس انتخابات پرشوری داریم

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار