علت کاندیدا نشدن باهنر در انتخابات مجلس چه بود؟

0 0

وی ادامه داد: با توجه به ثبت‌نام ۱۲ هزار نفر در مجلس انتخابات پرشوری داریم

محمدرضا باهنر نائب رئیس مجلس

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری درباره نامزد نشدنش در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: نمایندگی مجلس شغل دائمی نیست و بنده هم موقت بودم و ۲۸ سال نمایندگی‌ام تمام شد.

به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمدرضا باهنر دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری در نشست ماهانه جامعه اسلامی مهندسین در سخنانی، گفت: بیش از ۲۰ استان از برکت جلسات وحدت مسیر وحدتشان هموار شده است.

وی افزود: دو جلسه از ائتلاف مرکزی اصولگرایان برگزار شده که ۳کمیته در کنار آن تأسیس شده است. به یک نقطه وحدت خوبی در جبهه اصولگرایی رسیده‌ایم.

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری درباره نامزد نشدنش در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: نمایندگی مجلس شغل دائمی نیست و بنده هم موقت بودم و ۲۸ سال نمایندگی‌ام تمام شد. از ۵ ماه پیش یک جمع‌بندی داشتم که در این دوره شرکت نکنم و برای اینکه به یک نتیجه برسم، به صورت محرمانه و در پوشش تصمیم‌گیری کردم.

باهنر در ادامه، اظهارداشت: اصولگرایان به خاطر وجود رقیب جدی اصلاح‌طلبی به نقطه وحدت خوبی رسیده‌اند، آیت‌الله موحدی از ۲۱ شخصیت فعال سیاسی برای این ائتلاف دعوت کرده است.

وی ادامه داد: با توجه به ثبت‌نام ۱۲ هزار نفر در مجلس انتخابات پرشوری داریم

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.