رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۶ | کد خبر : 37119
 • رئیس پژوهشگاه صنعت نفت خبر داد

  همکاری مشترک ایران و فرانسه در مطالعه میدان نفتی یادآوران

  به گزارش وعده صادق  حمیدرضا کاتوزیان در مراسم امضای توافقنامه میان پژوهشگاه صنعت نفت و گروه ISP فرانسه به منظور همکاری مشترک پژوهشی با تاکید براینکه پژوهشگاه صنعت نفت قصد دارد از خدمات آموزشی این گروه معتبر پژوهشی فرانسوی بهره‌مند شود، گفت: بر اساس این توافقنامه ٢ طرف در حوزه های مختلف فناورانه از جمله مطالعات میدانها و مخازن، ازدیاد برداشت، شیرین سازی گاز و مسائل زیست محیطی همکاری های مطالعاتی و تحقیقاتی خواهند داشت.

  کاتوزیان تصریح کرد: در این توافق نامه آمده است که گروه ISP فرانسه در مطالعات میدان مشترک یادآوران با پژوهشگاه صنعت نفت همکاری کند.

  وی با بیان این که هم اکنون توافقنامه ای میان ٢ طرف امضا شده است و امیدواریم در مراحل بعد به امضای قرارداد منتهی شود، ادامه داد: بدون شک در صورتی که مقرر شود قراردادهایی میان این ٢ مجموعه امضا شود، بخشهای حقوقی دو طرف تنظیم قراردادها را به نحوی که منافع مشترک را تامین کند، در دستور کار قرار می دهند.

  رئیس پژوهشگاه صنعت نفت خاطرنشان کرد: اگرچه در گذشته برخی همکاریهای ٢ کشور در صنعت نفت به دلیل تحریمها استمرار نیافته است، اما امیدواریم در شرایط کنونی توافق ها به خوبی ادامه یابد و منجر به نتایج مطلوبی برای ٢ طرف شود.

   

   

  فارس

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار