• تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۴ | کد خبر : 37142
 • به گزارش وعده صادق ؛دکتر سید حسن هاشمی در حاشیه همایش مدیران پرستاری بیمارستان های دولتی کشور، در پاسخ به سئوالی درباره کمبود نیروی پرستاری گفت: سئوال در این مورد خوب است، اما پاسخ خوبی برای آن نداریم.

  وی افزود: بیمار از هنگام بستری در بیمارستان باید به گروه‌های ما تحویل داده شود، اما می‌بینیم که در برخی بیمارستان‌ها که تعدادشان هم کم نیست، همراه بیمار بخشی از خدماتی را که وظیفه ماست، انجام می‌دهد.

  وزیر بهداشت درباره مجوز دولت برای استخدام در وزارت بهداشت، گفت: دولت تا کنون مجوز استخدام نداده به جز برای تخت‌های جدیدی بیمارستانی که در حال ایجاد آن ها هستیم، البته این مجوز هم با تاخیر صادر شد.

  هاشمی تاکید کرد: البته برای جبران کمبود نیروی پرستاری باید اقدامی انجام دهیم. در گذشته اعلام کردیم که بیش از ۱۰۰ هزار پرستار کم داریم و ضروری است به این قشر زحمت کش که بعد از طرح تحول نظام سلامت، فشار مضاعف بر دوش آنها است و رکن اساسی ارائه خدمات در نظام درمانی کشور محسوب می‌شوند، کمک کنیم.

  وی اظهارداشت: تا کنون راه حل عملی برای این موضوع و حتی برای کسانی که بازنشسته می‌شوند، مشخص نشده است./ مهر

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  در راه خدمت گاهی نیاز به تثبیت و گاهی نیز تغییر مدیر است درخواست چهره های شناخته شده کشور برای اعزام به سوریه/ معرفی مداحان متقاضی به نیروی قدس سپاه بارش باران در جاده های شمالی و اردبیل آغاز طرح پیشگیری از تنبلی چشم ، زنجان سیاهی لشکر های «زوری» در سفر انتخاباتی روحانی! مقصد:خمین عکس/ بازداشت داعشی‌ها در موصل اگر با این ساعت خواب بمانید ۱۰۰ دلار از دست می دهید+ عکس از بلایی که فانی سر آموزش و پرورش آورد تا بلایی که سر فانی آوردند! مهمترین رویدادهای خبری ایرنا از شامگاه جمعه تا صبح شنبه فیلم/ آمریکا خبر دارد که اسرائیل چند کلاهک هسته ای دارد پیامدهای ازسرگیری روابط سوریه و مصر دولت به دنبال تغیرات وزرای ناکارآمد نیست بلکه پیگیر تغییر در نقاط رای ساز است/ مسئولان باید پاسخگوی فساد صندوق ذخیره فرهنگیان باشند ایران خواستار پاسخگویی آمران و عاملان بمباران مردم بی‌گناه کرکوک شد توضیحات رئیس اسبق دانشگاه کاشان درباره ادعای ۲ میلیاردی نماینده تهران/ اختصاص ۴۰ میلیون برای هر دانشجوی بورسیه واکاوی تنش مرزی هند و پاکستان/لغو اجلاس سران «سارک» در اسلام آباد رکورد فساد شکسته شد؛ سکوت حامیان دولت پس از افشاء واقعیت فساد ۸۰۰۰ میلیاردی+عکس نبرد موصل سرآغاز جنگ جهانی سوم می‌شود؟/ پایان داعش، آغاز جنگ مستقیم حدیث درخصوص حسابرسی از نفس مهر پرتلاطم به آموزش‌وپرورش آمد/گمانه‌زنی‌ها برای وزیر در راه فساد ۸ هزار میلیارد تومانی صندوق ذخیره فرهنگیان