رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۰۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۵۷ | کد خبر : 3724
 • شیوخ فتنه باز هم در آتش تفرقه می دمند

  واکنش قرضاوی به هلاکت فرمانده «جیش‌الاسلام»: خدا این شهید را رحمت کند

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری فارس، «یوسف عبدالله القرضاوی» رجل دینی مشهور دنیای عرب که از حامیان گروه‌های مسلح در سوریه و از مخالفان سرسخت دولت فعلی در مصر و از مخالفان سرسخت محور مقاومت در منطقه است، برای «زهران علوش» طلب مغفرت کرد. زهران علوش فرمانده گروه تروریستی «جیش الاسلام» در […]

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری فارس، «یوسف عبدالله القرضاوی» رجل دینی مشهور دنیای عرب که از حامیان گروه‌های مسلح در سوریه و از مخالفان سرسخت دولت فعلی در مصر و از مخالفان سرسخت محور مقاومت در منطقه است، برای «زهران علوش» طلب مغفرت کرد.خبرگزاری فارس: واکنش قرضاوی به هلاکت فرمانده «جیش‌الاسلام»: خدا این شهید را رحمت کند

  زهران علوش فرمانده گروه تروریستی «جیش الاسلام» در سوریه بود که روز جمعه در حمله هوایی ارتش سوریه در جنوب دمشق کشته شد. این گروه تحت الحمایه عربستان سعودی است.

  القرضاوی در صفحه توئیتر خود، علوش را «شهید» توصیف کرد و نوشت: خدا شهید زهران علوش فرمانده جیش الاسلام را رحمت و مجاهدان در راه آزادی و کرامت را یاری کند.

  او در ادامه بدون نام بردن از کسی یا دولتی افزود: خدا تخت [قدرت] آنانی که علیه ملت سوریه توطئه کردند، متزلزل کند.

  القرضاوی رجل دینی عربی مصری الاصل و رئیس فعلی و مؤسس اتحادیهٔ جهانی علمای مسلمان است.

  او یکی از اصلی‌ترین حامیان جماعت اخوان المسلمین مصر است.  القرضاوی با شرکت در برنامه‌های دوره‌ای تلویزیون ماهواره‌ای الجزیره و دیگر شبکه‌های تلویزیونی مانند «الشریعة والحیاة» (زندگی و شریعت) به شهرت جهانی بیشتری دست یافت.

   

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار