رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۹ | کد خبر : 37260
 • علاقه شدید آنگلوساکسون ها به «سلاح نزدن»

  جزئیات تصویب طرح ترایدنت در پارلمان انگلستان

  نشانه های گرایش به تسلیحات هسته ای در سیاستهای انگلیس خصوصاً در وست مینستر به وفور به چشم می خورد. ۲ حزب اصلی انگلیس معتقد به لزوم شدید حفظ تسلیحات اتمی هستند و ایمان دارند که بازدارندگی اتمی برای امنیت ملی کشور ضروری و مورد اعتماد است.

  وعده صادق / در سال ۱۹۸۲ رابرت لیفتون و ریچارد فالک مقاله درباره هسته ای شدن نوشتند که در آن این ایده را مطرح نمودند که تسلیحات اتمی میتواند مشکلات سیاسی ، استراتژیک و اجتماعی ما را حل کنند و اینکه این تنها راه تضمین صلح پایدار است.با گذشت زمان مشخص شد که این نظریه بر پایه یک سری توهمات بنا شده است.

  این نظریه بر این اساس که استفاده از بمب اتم می توان به صورت مدیریت شود و تاثیرات انها قابل کنترل است همچنین این که در یک جنگ اتمی امکان حفاظت و بازسازی وجود دارد استوار بود.

  نشانه های گرایش به تسلیحات هسته ای در سیاستهای انگلیس خصوصاً در وست مینستر  به وفور به چشم می خورد. ۲ حزب اصلی انگلیس معتقد به لزوم شدید حفظ تسلیحات اتمی هستند و ایمان دارند که بازدارندگی اتمی برای امنیت ملی کشور ضروری و مورد اعتماد است.

  روی هم رفته ، گرایش به هسته ای شدن ، هویت ملی و سیاست های منطقه ای شغلی و صنعتی موفق شده است خط مشی بازسازی تسلیحاتی انگلستان را در برابر آخرین مقاومت ها حفظ نماید.

  حال دیگر بعید می رسد که باز سازی ساماته ترایدنت با مشکلی روبرو شود .این مسئله میتواند در آینده متفاوت باشد اما قبل از آن لازم است که چند چیز تغییر نماید.

  اولاً لازم است که بریتانیا دلبستگی و وابستگی خود  به تسلیحات اتمی را از دست بدهد، و دیگر این که نیاز مند تغییری در روابط فی مابین ناتو و روسیه است.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار