رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۱ | کد خبر : 37283
 • آلتمایر:حضور پناهجویان در آلمان خطر اقدامات تروریستی را افزایش نداده است

  به گزارش وعده صادق ؛«پیتر آلتمایر» رئیس دفتر صدراعظم آلمان اعلام کرد که ورود پناهجویان به آلمان، خطر حملات تروریستی را در آلمان افزایش نداده است.

  وی شب گذشته در این مورد به شبکه تلویزیونی ZDF گفت که بیشتر تروریست‌ها که در ماه‌های گذشته عملیات‌های تروریستی انجام داده‌اند، پناهجو نبودند بلکه افرادی بودند که در اروپا متولد شدند و در همین منطقه رشد کرده‌اند.

  این سیاستمدار آلمانی از حزب دموکرات مسیحی افزود: «همه اطلاعات مربوط به ۱۲ ماه گذشته کاملا روشن می کند که خطر اقدامات تروریستی از جانب پناهجویان در مقایسه با دیگر شهروندان زیادتر نیست.»

  آلتمایر که هماهنگ‌کننده امور مهاجران است، در عین حال گفت که وقتی افراد زیادی در قالب پناهجو وارد آلمان می‌شوند، طبیعی است که شماری از آنها هم ایدئولوژی‌های خاصی داشته باشند.

   آلمان در راستای سیاست درهای باز «آنگلا مرکل» صدراعظم آلمان، پذیرای بیشترین شمار پناهجویان بود. این اقدام انتقادهای فراوانی را در داخل و خارج این کشور به دنبال داشته است.

  در این بین حمله اخیر نوجوانی با تبر به مسافران قطاری در بایرن، بار دیگر نگاه‌ها را متوجه حضور بالای تعداد پناهجویان در خاک آلمان کرده است./ فارس

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار