• تاریخ انتشار: پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۸ | کد خبر : 37439
 • هشدار وزارت خارجه سوریه به سازمان ملل

  به گزارش وعده صادق، عناصر تروریستی «نور الدین الزنکی» سه‌شنبه گذشته یک نوجوان فلسطینی حاضر در اردوگاه «حندرات» شهر حلب را سربریدند.

  عناصر این گروه ادعا کردند که این نوجوان زیر ۱۲ سال عضو گروه «لواء القدس» فلسطین بوده و در درگیریهای اخیر اردوگاه حندرات به اسارت گرفته شده است.

  به گزارش خبرگزاری (سانا)، وزارت خارجه سوریه نیز در واکنش به این جنایت وحشیانه با ارسال دو نامه جداگانه به دبیر کل سازمان ملل و رئیس شورای امنیت محکومیت این جنایت غیر انسانی و غیر اخلاقی را خواستار شد.

  شب گذشته نیز حزب‌الله لبنان با انتشار بیانیه‌ای این جنایت در حق نوجوانی فلسطینی را تکمیل شدن جنگ فراگیر اسرائیل و مزدورانش علیه مردم فلسطین دانست و آن را محکوم کرد .

  دمشق اعلام کرد که همه جنایات غیر اخلاقی گروه تروریستی الزنکی را که ریاض، دوحه، آنکارا و دولت آمریکا وظیفه تأمین مالی و تجهیز تسلیحاتی آن را بر عهده دارند محکوم می‌کند.

  وزارت خارجه سوریه اعلام کرد که بار دیگر به شورای امنیت، دبیر کل سازمان ملل و نماینده عالی حقوق بشر نسبت به تداوم سکوت آنها در قبال جنایات گروههای تروریستی موسوم به «معارضان میانه رو» هشدار می‌دهد .

  در پایان این نامه ها آمده است: سوریه تأکید دارد هر کس که می‌خواهد به صورت جدی با تروریسم مبارزه کند ناگزیر به هماهنگی با دولت سوریه و ارتش آن است.

   

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار