رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۱ | کد خبر : 37458
 • «نیروهای دموکراتیک سوریه» به داعش برای تخلیه «منبج» دو روز مهلت داد

  به گزارش وعده صادق، شبکه خبری «العربیه» گزارش داد که گروه موسوم به «نیروهای دموکراتیک سوریه» امروز پنجشنبه به داعش  ۴۸ ساعت فرصت داد که «منبج» را تخلیه کند.

  شورای نظامی منبج با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که برای حفظ جان افراد غیر نظامی که در منبج حضور دارند و برای جلوگیری از نابودی شهر با طرح خروج عناصر داعش موافق کرد.

  در این بیانیه آمده است: در گرماگرم نبرد با تروریسم در شهر منبج  توانستیم کنترل منطقه الحزاونه و مناطق غربی این شهر را به دست گیریم و در برابر تروریستهای داعش پیروز شویم… این در حالی است که داعش شکست خورده و روحیه ناامیدی در میان عناصر محاصره شده این گروه رخنه کرده است.

  در ادامه این بیانیه آمده است، تروریستهای داعش در اینکه از افراد غیر نظامی به عنوان سپر انسانی استفاده کرده و آنان را وارد جنگ کنند، لحظه ای درنگ نمی‌کنند؛ مسئله ای که با ذهنیت توحش و تروریسم همخوانی دارد… لذا ما در شورای نظامی برای حفظ جان و مال افراد غیر نظامی با طرح خروج عناصر داعش موافقت می‌کنیم.

  در پایان بیانیه نیروهای دموکرات اعلام کردند: این طرح، تنها فرصت عناصر داعش برای خروج از مناطقی است که در آن محاصره شده است. از این روی از مردم حاضر در شهر میخواهیم که از مناطق درگیری دور شوند؛ زیرا تروریسم در استفاده از آنان به عنوان سپر انسانی درنگ نخواهد کرد.

   

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار