رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۳ | کد خبر : 37547
 • روزهای سخت تری در انتظار الجبیر است

   به گزارش وعده صادق ، سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران در واکنش به اظهارات سخیف و بی پایه و تکراری “عادل الجبیر” وزیرخارجه سعودی در باره کشورمان گفت: قابل درک است که وزیر امورخارجه سعودی روزهای سختی را در آستانه انتشار گزارش محرمانه ١١ سپتامبر سپری کرده و روزهای سخت تری را نیز انتظار می کشد.

   

  عادل الجبیر در مصاحبه با یورو نیوز اتاماتی علیه ایران مطرح کرد و گفت: ۳۵ سال است ایران به ما تجاوز می‌کند!

   

  سخنگوی وزارت امورخارجه کشورمان در واکنش به اظهارات سخیف، بی پایه و تکراری عادل الجبیر وزیر امورخارجه سعودی در باره کشورمان گفت: عادل الجبیر که این روزها سخت سرگرم پاک کردن جای پای دخالت های سران ، مقامات و سازمان های رسمی کشورش در عملیات‌های گوناگون تروریستی چند دهه اخیر است، گمان می برد با فرافکنی می تواند افکارعمومی جهان را از رسوایی های بی پایان کشورش به عنوان پدر القاعده و داعش منحرف کند.
  بهرام قاسمی جمعه شب افزود: البته قابل درک است که وزیر خارجه سعودی روزهای سختی را در آستانه انتشار گزارش محرمانه ١١ سپتامبر سپری کرده و روزهای سخت تری را نیز انتظار می کشد.

   

  به نوشته ایرنا، سخنگوی وزارت خارجه کشورمان ادامه داد: بدون تردید ابعاد و تبعات چنین اطلاعات مهمی در مورد منابع کشور حامی تروریسم از دیدگاه افکار عمومی دنیا و ملتهای قربانی تروریسم در سالهای پس از ١١ سپتامبر ٢٠٠١ مخفی نخواهد ماند.

   

  قاسمی گفت: عادل الجبیر ظاهرا هر موقع دچار سرخوردگی می شود سخنان مضحکی را در مورد کشورمان به‌زبان می آورد که به وی توصیه می شود در چنین مواقعی از اظهار نظر اجتناب وزرد و به عواقب سخنان خود کمی بیشتر بیندیشد.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار