رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۸ | کد خبر : 37559
 • علامه جعفری:برآورده کردن خواسته‌های حزب وحدت مسلمین کار دشواری نیست/تظاهرات مردم پاکستان در حمایت از علامه «راجا ناصر عباس»

  به گزارش وعده صادق ، مردم به سرپرستی حزب مجلس وحدت مسلمین در شهرهای مختلف پاکستان بزرگراه‌های اصلی را بسته و طبق گزارش‌ها در ۸۰ ناحیه تحصن برگزار می‌کنند؛ تظاهرکنندگان خواستار توجه دولت به خواسته‌های علامه جعفری هستند.

  اعضای مجلس وحدت مسلمین و شیعیان پاکستان در اعتراض به سکوت و بی‌اعتنایی دولت نواز شریف در مقابل اعتصاب غذای رهبرشان «راجا ناصر عباس جعفری» روز جمعه تظاهرات و تحصن‌های سرتاسری گسترده‌ای برگزار کرده و سبب بسته شدن خیابان‌ها و آزادراه‌های پاکستان شدند.

  رهبران حزب مجلس وحدت مسلمین در شهرهای مختلف با برگزار کردن کنفرانس‌های خبری بی‌تفاوتی دولت نسبت به کشتار شیعیان را محکوم و اعلام کردند که از درخواست‌های علامه جعفری در این زمینه پیروی می‌کنند و تظاهرات‌ها تا اقدامات جدی برای جلوگیری از ترور مردم ادامه خواهد داشت.

  گزارش‌های خبری نشان می‌دهد که مردم در شهرهای مختلف پاکستان بزرگراه‌های اصلی را بسته و منجر به ایجاد ترافیک در ورودی‌ها و خروجی‌های شهرها شدند.

  در بیش از ۸۰ ناحیه از جمله ۳۵ منطقه، بزرگراه‌های شهرستان‌های ایالت سند مسدود شدند که شامل شهر‌های کراچی، حیدرآباد، بدین، تاندو باگو، گولاردچی، ساجوال، تهته، میرپور خاص، ساکرند، مورو، رانی پور، بابارلو، گوتکی، شکارپور، دادو، میتیاری و کوندکوک بودند.

  در بلوچستان پاکستان نیز در ۵ نقطه مختلف جاده‌ها بسته شدند. پنجاب نیز شاهد ۲۲ تحصن مختلف در شهرهای اسلام آباد، راولپندی، لاهور، گوجرانواله، فیصل آباد، سرگودها، قصور، مولتان، سیالکوت، جهنگ، چنیوت، قائم، بهاروانا و بکهر بود.

  تظاهرکنندگان همچنین با حرکت در خیابان‌ها شعار سردادند و در ۸ منطقه مختلف بلتستان راهپیمایی کرده و در ۲ منطقه گلگت تحصن کردند.

  در خیبرپختونخواه نیز تحصن در ۸ مکان در پاراچنار، هنگو، دره اسماعیل خان، پیشاور و کوهات مشاهده شد.

  علامه جعفری در این زمینه گفت: برآورده کردن خواسته‌های حزب وحدت مسلمین کار دشواری نیست اما اگر کشتار شیعیان ادامه پیدا کند و دولت همچنان بی‌تفاوت باشد به اعتراض خود در این زمینه ادامه خواهیم داد و تحت هیچ شرایطی سکوت نمی‌کنیم.

   

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار