• تاریخ انتشار: شنبه ۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۵ | کد خبر : 37685
 • نتایج پیروزی ترامپ در سیاست خارجی ایالات متحده

  چرا روسیه به استقبال ترامپ می رود؟

  SAINT PETERSBURG, RUSSIA - JULY 25: Vladimir Putin, President of Russia speaks during the Preliminary Draw of the 2018 FIFA World Cup in Russia at The Konstantin Palace on July 25, 2015 in Saint Petersburg, Russia. (Photo by Dennis Grombkowski/Getty Images)

  اگر ترامپ در نوامبر برنده شود ، آیا او اجازه خواهد داد که قلمرو روسیه در اروپای شرقی گسترش پیدا کند؟
  این سئوالیست که ذهن خیلی ها را در مسکو به خود مشغول کرده است.

  وعده صادق / مسکو از تعهد ترامپ برای بهبود بخشیدن روابط و کاهش تنشها در روابط یا روسیه بسیار خوش حال است. کرملین در اوایل ماه جاری از کارتر پیج مشاور ترامپ دعوت کرد تا قبل از فارغ التحصیلی دانش آموزان مدرسه اقتصاد روسیه به دیدار و تبادل نظر بپردازند. و پیج هم پیشنهادشان را ردنکردو آنها را نا امید نگذاشت.

  پیج در اظهاراتش سیاست های فعلی آمریکا را در قبال دموکراسی ، تبعیض و فساد ریاکارانه خوانده و آنهارا محکوم کرد.

  برای پوتین ترامپ یک موقعیت ارزشمند است. او حالا می میبند که متحد آینده اش از میان سیاستمداران غربی که وی را تحریم کرده بودند از راه می رسد.

  کرملین همچنین مشتاقانه از انزوا طلبیی که از ترامپ انتظار می رود استقبال می کند.کسی که اعلام کرده است ممکن است عضویت آمریکا را در پیمان ناتو لغو کند و کسی که جو سیاسی حاکم که از پوتین انزجار دارد را به سخره می گیرد.

  اگر ترامپ در نوامبر برنده شود ، آیا او اجازه خواهد داد که قلمرو روسیه در اروپای شرقی گسترش پیدا کند؟

  این سئوالی است که ذهن خیلی ها را در مسکو به خود مشغول کرده است.

  درحالی که تنها ۱۰ درصد روس ها از کلینتون جانبداری می کنند، هواخواهان تراپ روز به روز افزوده می گردند. یکی از نمایندگان  پارلمان روسیه که عضو حزب روسیه متحد است گفته است که او شخصیت و نظرات سیاسی ترامپ را دوست دارد.

  چند هفته قبل ناتو بزرگ ترین رزمایش خود را بعد از جنگ سرد  با مشارکت ۳۱۰۰۰ نفر نیرو از ۲۴ کشور عضوپیمان به پایان رساند که موجب رنجش روس ها را فراهم کرد. پس این رویای مقامات مسکو است که روزی آمریکا ، چون خروج انگلیس از اتحادیه اروپا ،این پیمان ناتو را ترک کند.

  در حالی که دونالد ترامپ به دلیل ساختارشکن هایش  از محبوبیت بالایی در میان آمریکایی ها برخوردار است [ اینجا بخوانید] ، وی را می توان نوید بخش ظهور موج جدیدی از خوشبینی به روسیه در بین سیاست مداران غربی دانست.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها : , , , , , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  در بررسی وزرای پیشنهادی فتنه خط قرمز مجلس است/ توقع مردم تغییر در حوزه اقتصادی بود برجام، فضای مساعدی برای ترمیم زخم کهنه اقتصاد سلامت و آموزش پزشکی فراهم کرد وابستگان نظامی ایران با آرمان‌های بنیانگذار انقلاب تجدید میثاق کردند فکر می کند از آسمان افتاده/ می خواهد قهرمان ملی باشد نمایشگاه صنعتی ایران ، روسیه و ارمنستان عکس/ تاب دست ساز بارش برف سنگین در اردبیل آیفون شما در خطر است؛ هرچه سریع تر به ۱۰٫۱ آپدیت کنید بانک مرکزی: نرخ بانکی ۱۲ ارز افزایش و ۲۰ واحد پولی دیگر کاهش یافت آمریکا در زمان حکومت اوباما جنگ سرد جدیدی علیه روسیه بپا کرد اقتصاد مقاومتی با سفارش و توصیه محقق نمی‎شود/ گریه‎های استاد برای وجود ربا در سیستم بانکی اظهار نظر «عارف» درباره رای اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت عارف :خبر کناره‌گیری من از ریاست شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان «بی‌ربط» است مخالفت با وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش به علت همکاری‌اش با فتنه ۸۸ به‌جای خود باقی است آخوندی: لایروبی اروند امسال آغاز می شود/ تلاش برای افزایش ظرفیت ریلی خوزستان شرایط مطلوب امنیتی در ابعاد داخلی و مرزهای کشور/رعایت اخلاق اسلامی و حفظ حدود شرعی در اظهار نظرها داعش ۲۳۲ غیرنظامی را در جنوب موصل اعدام کرد دیکتاتوری همه جا بد است اما در دانشگاه بدتر/ رؤسای دانشگاه‌ها خودشان را قیوم دانشجویان ندانند تصاویر/صفحه نخست روزنامه‌های پنجشنبه ششم آبان فوت یک زن به دلیل استفاده نادرست از بالابر در بندرعباس