رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۰۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۱ | کد خبر : 37771
 • دستگیری عامل اصلی ترور قوّال پاکستان

  به گزارش وعده صادق، پلیس عامل ترور امجد صابری را که اعتراف کرده در ازای دریافت ۲۳۰ هزار روپیه پول دست به این اقدام زده را دستگیر کرد.

  به گزارش دیلی اکسپرس، پلیس و سازمان اطلاعات پاکستان در عملیات مشترک، عمران‌ صدیقی عامل اصلی ترور امجد صابری قوّال معروف پاکستانی را دستگیر کردند.

  صدیقی اعتراف کرد که برای ترور امجد صابری قرار بود ۲۳۰ هزار روپیه دریافت کند که ۳۰ هزار روپیه از این مبلغ را به عنوان پیش پرداخت دریافت کرده بود.

  عمران صدیقی ادامه داد: برای دریافت بقیه پول این عملیات تروریستی ارتباط برقرار کردم اما تلفن همراه رابط مورد نظر خاموش بود.

  صدیقی در اعترافات خود ۲ نفر از دوستانش را که در این عملیات تروریستی با وی همکاری کرده‌اند معرفی کرد که بازجویی از آنها نیز ادامه دارد.

  افراد مسلح موتور سیکلت سوار بعد از ظهر روز چهارشنبه در شهر کراچی امجد صابری قوّال مشهور را به همراه ۲ نفر از دوستانش هدف قرار دادند که وی بر اثر شدت جراحات قبل از رسیدن به بیمارستان جان باخت.

  امجد صابری تا قبل از این هم پیام‌های تهدیدآمیز دریافت کرده و خواهان حفاظت از خود بود اما دولت ایالتی تدابیری در این زمینه در نظر نگرفت.

  امجد صابری یکی از محبان اهل بیت بود این موضوع از قوّالی‌های وی به خوبی پیداست.

  قوّالی‌های امجد صابری به عنوان موسیقی بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌های پاکستان و هند انتخاب شد و وی یک خواننده شناخته شده در شبه‌قاره بود.

  گروه «حکیم الله محسود» از شاخه‌های طالبان پاکستان مسئولیت ترور «امجد صابری» قوّال و خواننده مشهور پاکستانی را پذیرفت.

   

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار