رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۴ | کد خبر : 37989
 • به اسرائیل برای حمله نظامی به ایران کمک کنید!

  به گزارش وعده صادق ،پایگاه خبری الگماینر (algemeiner) در گزارشی با عنوان “توافق هسته ای از ساخت بمب اتمی ایران جلوگیری نکرده است” نوشت: طبق توافق ۱۴ جولای سال ۲۰۱۵ ایران با گروه ۱+۵ که به عنوان برجام شناخته شد، ایران همچنان توانایی خود برای تولید سلاح اتمی را حفظ کرده و رویکرد خود را تغییر نداده است.

   

   

  این پایگاه خبری نوشت: «ایران علاوه بر این، موشک های دوربرد سطح به سطح خود را که توانایی حمل کلاهک هسته ای نیز دارند، آزمایش کرده است. با وجود امضای توافق، ایران همچنان بر خصومت با اسرائیل اصرار می‌کند و رهبر عالی این کشور با صراحت کامل در سوم ژوئن ۲۰۱۶ آمریکا، انگلیس و اسرائیل را از دشمنان اصلی ایران برشمرد.»

   

  الگماینر در ادامه ضمن اشاره به گزارش دستگاه‌های امنیتی آلمان که در آن ادعا شده ایران همچنان به دنبال تکنولوژی تولید سلاح اتمی است، افزود: «دولت اوباما به هر قیمتی مایل به حفظ توافق هسته ای می‌باشد زیرا آن را بزرگترین دستاورد خود در سیاست خارجه می‌داند. اسرائیل نیز در این میان منتظر روی کار آمدن دولت جدید آمریکا و امیدوار به تغییر رویکرد ساکنان بعدی کاخ سفید است.»

   
  این پایگاه خبری اضافه کرد: «در ژوئن ۲۰۱۶، نیروی هوایی ارتش اسرائیل اولین جنگنده اف۳۵ آمریکا را -که قادر است به تأسیسات هسته ای ایران حمله کند- دریافت کرد اما مشکل اساسی، عمق تأسیسات هسته ای ایران است که بمب های اسرائیل توانایی رسوخ به آن را ندارند و این جنگنده‌ها نیز فاقد توان کافی برای حمل بمب‌های بزرگ و غول‌پیکر می‌باشند.»

   

  الگماینر در انتها نوشت: «تنها آمریکاست که هواپیماهایی با قابلیت حمل بمب‌های غول‌پیکر را در اختیار دارد و اسرائیل هم نیازمند این هواپیماها و هم نیازمند آن بمب‌ها برای ضربه وارد کردن به تأسیسات زیرزمینی ایران است. اسرائیل فقط در این صورت می‌تواند تولید بمب اتمی ایران را به تأخیر بیندازد. بنابراین آمریکا و دیگر کشورها باید به تل‌اویو در این راستا کمک کنند.»/جام نیوز

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار