• تاریخ انتشار: دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۲۱ | کد خبر : 37991
 • به گزارش وعده صادق ،حوالی ظهر دیروز خبری روی خروجی سایت‌ها آمد که نشان می‌داد استقلال از بابت بازی کردن محمدحسین کنعانی‌زادگان خیالش راحت شده است.

  خبر این بود: «باشگاه استقلال و پرسپولیس با هم بر سر کنعانی‌زادگان به توافق رسیدند و سازمان لیگ کارت بازی این مدافع را صادر کرده.» اما در ادامه این خبر آمده بود که باشگاه استقلال باید بابت رضایتنامه این بازیکن ۴۰۰ میلیون به باشگاه پرسپولیس پرداخت کند.

  برای اینکه از صحت وسقم ماجرا مطلع شویم به سراغ شهبازی یکی از مسئولان سازمان لیگ رفتیم. شهبازی در این زمینه گفت: «بله این خبر درست است. کارت بازی کنعانی‌زادگان را صادر کردیم.»

  اما رای کمیته انضباطی که اعلام نشد؛ پس چطور این بازیکن می‌تواند بازی کند؟ این مقام مسئول در پاسخ به این سوال می‌گوید: «مسئولان دو باشگاه در این ارتباط با هم به توافق رسیدند و ما هم بعد از این توافق، کارت بازی کنعانی‌زادگان را صادر کردیم.»

  گفته می‌شود چهارصد میلیون بابت رضایتنامه این بازیکن پرداخت شده تا باشگاه پرسپولیس رضایتنامه‌اش را صادر کند! شهبازی در این زمینه می‌گوید: «من در جریان این ماجرا نیستم. مهم این بود که بین دو باشگاه توافق انجام شد و ما کارت بازی این بازیکن را صادر کردیم.»

  بعد از اظهارنظر‌های شهبازی به سراغ توفیقی یکی از مسئولان باشگاه استقلال رفتیم تا مشخص شود دو باشگاه برسر چه مبلغی با هم به توافق رسیدند اما توفیقی جواب نداد تا این مساله همچنان مبهم بماند اما وجه اصلی این ماجرا بازیکنی بود که گفته می‌شود برای پیوستن به استقلال یک میلیارد گرفته است و حالا با توجه به اینکه استقلال چهارصد میلیون هم باید بابت قراردادش بپردازد در کل کنعانی‌زادگان نزدیک یک میلیارد و نیم از استقلال گرفته! که این مساله می‌تواند قابل تامل باشد.

  مدافع جنجالی استقلال اما بعد از صدور کارتش در مورد ماجرای پیش آمده گفت: «همراه با مسئولان استقلال و مدیر برنامه هایم به سازمان لیگ مراجعه کردم. خدا را شکر می‌کنم پس از جلسه‌ای که داشتیم کارت بازی‌ام را دریافت کردم. باید اینجا از علیرضا منصوریان تشکر کنم. استقلالی‌ها مطمئن باشند جواب خوبی شان را با بازی‌های خوب داده و جانم را هم برای استقلال می‌دهم. من یک قولی به منصوریان دادم که آخر فصل من بهترین بازیکن استقلال خواهم بود.»/ایران ورزشی

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  تشکیل اجلاس بیداری اسلامی همزمان با آزادسازی موصل پیام پیروزی در سایه وحدت است جهانگیری: رفع موانع بانکی مهمترین پیش نیاز توسعه روابط اقتصادی ایران و مالزی است سیاست و مبنای کار دولت یازدهم، توسعه شبکه ریلی کشور است باهنر: صحبت های ابرقدرت هاعلیه هم در۴۰ سال گذشته تا به حد امروز تهدیدآمیز نبوده است سوابق کاری وزیر پیشنهادی رییس جمهور برای آموزش‌وپرورش درمان مفصل زانو با غضروف بینی "مشتری" به یک صورتک خندان تبدیل شد رئیس‌جمهور شوم، ایران نمی‌تواند آمریکائی‌ ها را بازداشت کند! موضع تند ولایتی علیه سعودی‌ها عکس/ لحظه شکار عقاب سلفی طارمی با دوستانش/مهدی ماهانی در امام زاده صالح/ موفقیت از نگاه مجید صالحی یورش صدها شهرک نشین صهیونیست به مسجد الاقصی به مناسبت اعیاد یهودی فیلم/ دکتر حسن عباسی هرجا هستیم آنجا مرکز عالم است تحقیر آقای خاص در خانه قدیمی‌اش/ چلسی به صدر جدول نزدیک شد تصویب کلیات طرح تقویت و حمایت از بسیج رسانه در کمیسیون فرهنگی مجلس بسته اخبار اقتصادی ایسنا در روز یکشنبه وزیر اطلاعات: با پرهیز از هرگونه اختلاف، در مسیر وحدت و انسجام گام برداریم خوداتکایی به معنای قطع رابطه با دیگران نیست/ اقتصاد مرز نمی‌شناسد ما خواستار به نتیجه رسیدن موضوع ریاست جمهوری لبنان هستیم هاشمی رفسنجانی: راهکارمبارزه بافساد تمکین به قانون است/برجام نیاز جامعه جهانی بود