رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۰۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۲۰ | کد خبر : 38028
 • دبیر شورای اطلاع رسانی سازمان بازرسی:

  رسانه‌های منسوب به دولت حرف‌های قاضی سراج را تحریف کردند/موضوع را پیگیری حقوقی خواهیم کرد

  حمد حسین صیرفی، دبیر شورای اطلاع رسانی سازمان بازرسی کل کشور عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی فارس درخصوص برخی خبر‌ها و نقل قول‌های مطرح شده از سوی قاضی سراج و نام بردن وی از زریبافان در پرونده بانک دی گفت: این موضوع به شدت تکذیب می‌شود و باید گفت این نقل‌ قول‌ها صحت ندارد.

  وی افزود: رسانه ها بالاخص رسانه هایی که داعیه کار حرفه ای دارند باید اخلاق حرفه ای رسانه را رعایت کرده و در نقل قول از مسئولان رعایت امانتداری را داشته باشند نه آنکه نظیر برخی رسانه‌های منسوب به دولت اطلاعات اشتباه را به مخاطبان القا کنند.

  دبیر شورای اطلاع رسانی سازمان بازرسی گفت: در صحبتی که با قاضی سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور داشتم، وی ضمن تکذیب نقل قول مطرح شده در برخی رسانه های دولتی عنوان کردند سازمان بازرسی نسبت به اینگونه شایعه پراکنی ها چون پیش از این نیز مسبوق به سابقه بوده است واکنش نشان خواهد داد و ما حق برخورد قضایی با این خبرگزاری و رسانه های شایعه پراکن را برخود محفوظ می‌دانیم.

  اما قاضی سراج چه گفته بود؟

  رئیس سازمان بازرسی کل کشور روز دوشنبه در حاشیه مراسم تودیع و معارفه رییس دیوان محاسبات کشور در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سوالات آن ها پاسخ داد.

  رئیس سازمان بازرسی کل کشور درباره موضوع پرونده بنیاد شهید که از سوی یکی از خبرنگاران پرسیده شده بود گفت: ما نیت خوان نیستیم که مطمئن شویم که در این موضوع تخلفی شده یا خیر اما درباره پرونده بانک دی گزارش تهیه و به مراجع مربوط ارسال شده است.

  وی رسیدگی سازمان بازرسی کل کشور به تخلفات بانک دی را به تحقیق و تفحص نمایندگان مرتبط ندانست و افزود: هنوز بررسی گزارش مربوط به مدیران بانک دی است ادامه دارد.

  در آن مصاحبه رئیس سازمان بازرسی کل کشور همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا تخلفاتی از مدیران بنیاد شهید مانند مسعود زریبافان رییس سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران و معاون رئیس جمهور در دولت محمود احمدی نژاد برای سازمان بازرسی اثبات شده است یا خیر؟ گفت: این حوزه ربطی به سازمان بازرسی ندارد، این امر مربوط به کمیسیون تحقیق و تفحص بوده و از آنها باید سوال کنید. البته در صورت ثابت شدن هم ما حق نام بردن از هیچ شخصی را نداریم.

  رسانه متخلف چه نوشت؟

  اما در این میان یک خبرگزاری که از رسانه‌های منسوب به دولت است به اشتباه به نقل از قاضی سراج نوشت تخلف مدیران بانک دی از جمله زریبافان به اثبات رسیده و  پرونده در مراجع بالاتر در حال پیگیری است.

   

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار