کد خبر : 38052
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۴
316 مشترک

آیا جنگ جهانی سوم در راه است؟

دشمنی متقابل تفسیری است که برخی از سیاستمداران روس هم از پایگاههای نظامی ناتو در مرزهای روسیه ارئه می دهند. واشنگتون هم قصد دارد تا از تجمع نیروهای برای فشار به پوتین استفاده کند ، تا اینکه مخالفت های روسیه با تمامیت خواهی آمربکا را کاهش دهد.

وعده صادق / جوامع غربی این را نمی دانند ولی واشنگتون و دوستان اروپایی اش روسیه را به این نتیجه رسانده اند که ناتو برای تهاجم مهیا می شود.

دشمنی متقابل تفسیری است که برخی از سیاستمداران روس هم از پایگاههای نظامی ناتو در مرزهای روسیه ارئه می دهند. واشنگتون هم قصد دارد تا از تجمع نیروهای برای فشار به پوتین استفاده کند ، تا اینکه مخالفت های روسیه با تمامیت خواهی آمربکا را کاهش دهد.

ژیرینفسکی موسس و رهبر حزب لیبرال دموکرات روسیه و نائب رئیس پارلمان این کشور در واکنش به مقاله روزنامه های آلمانی اظهار کرد که حضور مجدد نیرو های آلمانی در مرزهای روسیه موجب حمله ای پیشگیرانه خواهد شد که بعد از آن هیچ چیز از نیرو های ناتو باقی نخواهد ماند. وزیر خارجه روسیه همچنین گفت : ناامیدشدم که واشنگتون تا این اندازه  به زور و تهدید بجای دیپلماسی متکی است .

پوتین نیز صراحتاً بیان کرد که کشورش پایگاه های  موشکی آمریکا در لهستان و رومانی را تحمل نخواهد کرد.

آمریکایی ها باید از شرایط خطرناکی که واشنگتون ایجاد کرده است مطلع شوند. که البته این بعید به نظر می رسد . بیشتر جنگ ها اتفاق می افتند بدون اینکه مردم از قبل مطلع باشند. در واقع کارکرد اصلی جناح چپ در آمریکا این است که سوژه ای برای ترساندن محافظه کاران قرار گیرند و کارکرد آصلی محافظ کاران هم این است که درباره موضوع های مختلف از قبیل مهاجران ، مسلمانان و روسها ایجاد ترس و دلهره کنند.

در این میان هیچ نشانی از اهتمامی برای آگاه سازی عمومی درباره «آرماگدونی» که در پیش است وجود ندارد. صدای عده کمی هم که در این باره هشدار می دهند به اندازه کافی بلند نیست. حتی صدای پوتین هم به اندازه کافی بلند نیست.

به نظر می رسد غرب تمایلی به گوش دادن ندارد تا زمانی که چیزی از نیرو های آلمانی و ناتو همچنین لهستان و رومانی و بقیه ما باقی نماند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

    Sorry, no posts matched your criteria.

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب