• تاریخ انتشار: سه شنبه ۰۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۴ | کد خبر : 38052
 • نتیجه سیاست های غلط غرب در مواجهه با روسیه

  آیا جنگ جهانی سوم در راه است؟

  جنگ سرباز

  دشمنی متقابل تفسیری است که برخی از سیاستمداران روس هم از پایگاههای نظامی ناتو در مرزهای روسیه ارئه می دهند. واشنگتون هم قصد دارد تا از تجمع نیروهای برای فشار به پوتین استفاده کند ، تا اینکه مخالفت های روسیه با تمامیت خواهی آمربکا را کاهش دهد.

  وعده صادق / جوامع غربی این را نمی دانند ولی واشنگتون و دوستان اروپایی اش روسیه را به این نتیجه رسانده اند که ناتو برای تهاجم مهیا می شود.

  دشمنی متقابل تفسیری است که برخی از سیاستمداران روس هم از پایگاههای نظامی ناتو در مرزهای روسیه ارئه می دهند. واشنگتون هم قصد دارد تا از تجمع نیروهای برای فشار به پوتین استفاده کند ، تا اینکه مخالفت های روسیه با تمامیت خواهی آمربکا را کاهش دهد.

  ژیرینفسکی موسس و رهبر حزب لیبرال دموکرات روسیه و نائب رئیس پارلمان این کشور در واکنش به مقاله روزنامه های آلمانی اظهار کرد که حضور مجدد نیرو های آلمانی در مرزهای روسیه موجب حمله ای پیشگیرانه خواهد شد که بعد از آن هیچ چیز از نیرو های ناتو باقی نخواهد ماند. وزیر خارجه روسیه همچنین گفت : ناامیدشدم که واشنگتون تا این اندازه  به زور و تهدید بجای دیپلماسی متکی است .

  پوتین نیز صراحتاً بیان کرد که کشورش پایگاه های  موشکی آمریکا در لهستان و رومانی را تحمل نخواهد کرد.

  آمریکایی ها باید از شرایط خطرناکی که واشنگتون ایجاد کرده است مطلع شوند. که البته این بعید به نظر می رسد . بیشتر جنگ ها اتفاق می افتند بدون اینکه مردم از قبل مطلع باشند. در واقع کارکرد اصلی جناح چپ در آمریکا این است که سوژه ای برای ترساندن محافظه کاران قرار گیرند و کارکرد آصلی محافظ کاران هم این است که درباره موضوع های مختلف از قبیل مهاجران ، مسلمانان و روسها ایجاد ترس و دلهره کنند.

  در این میان هیچ نشانی از اهتمامی برای آگاه سازی عمومی درباره «آرماگدونی» که در پیش است وجود ندارد. صدای عده کمی هم که در این باره هشدار می دهند به اندازه کافی بلند نیست. حتی صدای پوتین هم به اندازه کافی بلند نیست.

  به نظر می رسد غرب تمایلی به گوش دادن ندارد تا زمانی که چیزی از نیرو های آلمانی و ناتو همچنین لهستان و رومانی و بقیه ما باقی نماند.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها : , , , , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  واکاوی تنش مرزی هند و پاکستان/لغو اجلاس سران «سارک» در اسلام آباد رکورد فساد شکسته شد؛ سکوت حامیان دولت پس از افشاء واقعیت فساد ۸۰۰۰ میلیاردی+عکس نبرد موصل سرآغاز جنگ جهانی سوم می‌شود؟/ پایان داعش، آغاز جنگ مستقیم حدیث درخصوص حسابرسی از نفس مهر پرتلاطم به آموزش‌وپرورش آمد/گمانه‌زنی‌ها برای وزیر در راه فساد ۸ هزار میلیارد تومانی صندوق ذخیره فرهنگیان آغاز ارسال اخطار کتبی به منازل سربازان غایب از امروز هنر روحانی این است که نهادهای مزاحمرا با خود همراه کند آمریکا کلاهبرداری‌کرد/ دولت یقه داخلی‌ها را گرفت! طرح سیاسی عارف تغییر ناتمام! آیا تیم اقتصادی دولت یازدهم نیاز به ترمیم دارد؟ عکس/ آمبولانس‌های نُقلی رنو! رونمایی از نوار دوچرخه سواری آبی درخشان در لهستان + تصاویر نیروهای عراقی در رفتار با دستگیرشدگان معیارهای انسانی را رعایت کنند مشاورغیررسمی ابتکار در ازای سالانه نیم میلیون دلار چه می‌خواست؟ پربحث‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در ۳۰مهر تعداد شهدای ایرانی حادثه تروریستی کرکوک سه تن اعلام شد امربه‌معروف و نهی از منکر نیاز به وزارتخانه مستقل دارد آغاز تحقیقات شورای حقوق بشر سازمان ملل درباره حلب دستور العبادی برای اعزام شمار بیشتری از نیروهای عراقی به کرکوک